Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna zakończyła ze mną relację bez rozmowy twarzą w twarz. Może niezbyt nam się układało, ale na ostatnim naszym spotkaniu np. na moją propozycję wyjścia do teatru, bo będę miał wejściówki z pracy reagowała entuzjastycznie. Pożegnaliśmy się normalnie. Później chyba po spotkaniach z koleżankami (sama mi pisała że się idzie spotkać) napisała mi, że to już koniec, że się męczy w relacji itp. Pisząc co nie tak podała m.in. wzajemną komunikację i co mnie nawet lekko zaskoczyło jako przykład postawiła swojego kolegę z pracy, z którym świetnie się dogaduje. Zresztą zawsze o nim mi pozytywnie opowiadała. Raczej o romans ich nie podejrzewam, bo wtedy pewnie by mi nic o nim nie gadała, no chyba że to były celowe sugestie już od dłuższego czasu.
Na kilka moich słów odpisała m.in. że się ośmieszam, bo rozmowa o pójściu do teatru nie jest deklaracją, że skończyła już temat, do przeszłości nie chce wracać i o tym gadać, jeszcze coś napiszę i mnie zablokuje na komunikatorze, a spotkanie w celu oddania pożyczonych przeze mnie jej rzeczy to szantaż. Rzeczy wyśle pocztą, daje mi termin do połowy lipca na podanie adresu przesyłki.
Szkoda, że to tak wygląda, bo dla mnie to dziewczyna 10/10 we wszystkich aspektach, ale te rozstanie strasznie nieracjonalne jakoś jest. Przynajmniej ja to tak odbieram.
Co o tym sądzicie? Co byście zrobili na moim miejscu? Co jej odpisać w sprawie tej przesyłki? Czy potulnie jak baranek podać jej ten adres by zdążyć przed wyznaczonym przez nią terminem?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozstanie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
o co chodzi z tymi anonimowymi wyznaniami, że niebiescy opisują jakieś fatalne zachowania różowych, ale i tak je bronią, że są z charakteru 10/10 ¯\_(ツ)_/¯ Czyżby naprawdę niektórzy faceci kochali zołzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: Może ma jakieś inne cechy charakteru, które OPowi się podobają, chociaż z drugiej strony są pewne granice i nie rozumiem tych, którzy udają, że deszcz pada jak ktoś im pluje na twarz.
  • Odpowiedz