Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś z Was posiada #renault #megane 2 z lampami ksenonowymi? Będę wdzięczny za pomoc w ustaleniu długości łącznika czujnika poziomowania świateł przy lewym przednim kole. Do czujnika bez problemu można się dostać skręcając koło. Mam już zestaw naprawczy z castoramy, tylko nie wiem jaką długość ma ten łącznik. Będę wdzięczny za pomoc.
#mechanika #mechanikasamochodowa #autoserwis
Dołączam zdjęcie poglądowe.
robert83 - Mirki, czy ktoś z Was posiada #renault #megane 2 z lampami ksenonowymi? Bę...

źródło: comment_ucOj2qrdCrcycs89p8cOwW5dhMWCGmNv.jpg

Pobierz
  • 7
@strikingsurface: to powinno być połączone fabrycznym łącznikiem, którego nie miałem jak kupiłem auto, powinno reagować na ruch zawieszenia. Mam 2 przeguby kulowe i jak je połączę to uzyskam coś takiego jak fabryczny element, tylko muszę wiedzieć jaką długość ma mieć ten łącznik, żeby czujnik nie wychodził poza skalę i nie obniżał awaryjnie świateł.
@strikingsurface: tylko po jednej, jest też przy tylnym zawieszeniu ale wyczytałem, że ma inną długość niż przy przednim więc nie brałem się za dobieranie do tego z tyłu. Jest opcja, że wybiorę długość na oko i pojadę wyregulować lampy, ale tak jak pisałem jak mi zacznie wychodzić poza skalę w czasie jazdy to mi obniży maksymalnie swiatła.