Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#praca #pracbaza #dg #etat #freelance #dzialalnoscgospodarcza

Nie mogę dodać ze swojego konta.

Co może robić człowiek, który nie daje rady pracować na etacie? Męczy mnie 8h robienia czegoś dzień w dzień. No masakra.
Jakie są w ogóle inne opcje dla kogoś po szkole średniej, bez kasy, bez lokalu, bez niczego, żeby zwrócić w ciągu miesiąca chociaż 1800 netto?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Może spróbuj pracy na ochronie-czas pracy jest różny- 12h, 24, czasem nawet 36, ale w przypadku dwóch ostatnich zmian masz potem wolne przez 2 doby i przez 4-5 godzin możesz się przespać bez większego przypału. Mój znajomy tak pracuje, twierdzi ze woli coś takiego niż tradycyjny etat mimo ze miesięcznie wychodzi mu więcej godzin, do tego grafik w miarę elastyczny. 1800 na luzie zarobisz.
@Kadej: Potwierdzam, znajomy dorabia na ochronie, czasem ma wyjazd na kilka dni, i dostaje na przykład 1k za ~tydzień wyjazdu, gdzie głównie siedzi i pilnuje, ogólnie się nie przemęcza. Czasem krótsze wyjazdy, czasem tylko na kilka godzin, czasem nocka na obiekcie, wtedy siedzą we dwójkę i jeden śpi a drugi pilnuje.Trzeba też być w miarę pozbieranym i sprawiać dobre wrażenie, ale nawet jak nie jesteś to i tak zarobisz.