Wpis z mikrobloga

@LaFlare: Problem w tym właśnie, że jak napisał Gibson wizji to tutaj wizji nie ma, tylko "another generic world". Ale mniejsza z tym bo każdy ma swój gust, śmieszy mnie tylko najazd na tych którym się nie podobało jak to się nie znają. Widać Gibson też się zna.
@Justycjariusz to tylko trailer, coś, co ma zachęcić niedzielnych graczy do zwrócenia uwagi na grę. W chwili obecnej nie mamy dosłownie żadnego gameplayu, wglądu w mechaniki gry i świata. Równie dobrze gra będzie miała cykl dnia/nocy, a wszystkie/większość "ważnych" wydarzeń będzie się dziać w nocy/mroku, tak, by zachować klimat. Na razie nie ma co się przesadnie podniecać/#!$%@?ć na tą grę, bo nie mamy powodów
@Justycjariusz przed trailerem w ukrytej wiadomości napisali żeby za bardzo się na tym nie wzorować co jest w trailerze bo będzie to duże RPG z tworzeniem postaci a nie pościgi i wybuchy.
@Justycjariusz: @RedMemeTeapot: wejście mieli fajne, sam trailer jest naprawdę średnio ciekawy, nie skreśla to od razu gry.

inb4 porównania do reddita, w dupie mam reddita, niech se gadają co chcą xD prawda jest taka, że spodziewalem się czegoś w stylu Deus Exa, a wygląda to jak Far Cry w mieście xD

Co nie zmienia faktu, że to tylko trailer, nadal gówno wiadomo, także ¯\_(ツ)_/¯ ciężko o czymkolwiek mówić.
@Justycjariusz: w ogóle to im dluzej oglądam trailer tym bardziej mi się podoba, po prostu dostanę coś innego niż się spodziewałem, nie jestem gigantycznym fanem cyberpunku jako gatunku, a myślę, że gierka i tak będzie dobra
@Finsky Deus ex był strasznie ciemny, momentami dla mnie aż za bardzo. Poza tym był... za żółty/złoty. Na początku aż bolało to w oczy. Poza tym, to na razie tylko "wygląda" jak far cry w mieście, a może wyjść zupełnie coś innego. Mimo wszystko trzymam kciuki za Redów, bo cyberpunk może stać się większą franczyzą niż wiedźmin.
@b4rt: A czy powiedziałem, że nie kupię? Jeszcze się zastanowię bo i tak nie mam póki co komputera który by to udźwignął, zwłaszcza że gra wyjdzie dopiero za rok, dwa i wymagania jeszcze pójdą w górę. Zresztą nie wiem co tu dalej sugerujesz, że jednej osobie tylko trailer się nie spodobał? Raz jeszcze powtórzę, gra może być jeszcze dobra, ale skoro jesteśmy konsekwentni no trzeba powiedzieć że ten zwiastun nie był