Wpis z mikrobloga

@RedBulik po prostu ty szukasz komentarzy w których będą pisali że gra jest #!$%@? itd.

Ale zauważ że duża część komentarzy jest poświęcona temu że gra jest "za jasna", "podobna do GTA" itd, oczywiście upvotowane są te polemiczne z tym poglądem. Ale widać że ludziom to doskwiera
ja tylko mówię jak ja to widzę. Nie jestem ani analitykiem ani specjalistą. Po prostu akcji CDP nie kupował bym teraz, dopiero jakbym poznał szczegóły Cyberpunka, albo spodziewając się dodatku do Wiedźmina.


@KierownikW10: To jest najlepszy czas na kupienie akcji, bo część obsrała majty i się wycofuje, a po premierze będzie walenie konia mordą i hajs będzie leciał szerokim strumyczkiem.
Ty po prostu zakładasz, że Cyberpunk będzie grą genialną, o jakości porównywalnej do Wiedźmina 3.

No porównywalnie :)

Jak na razie są dwa trailery nie pokazujące w żaden sposób gry.

Niby trailer jest z enginu gry, więc mają już sporo contentu i silnik który coś tam robi ;)

W przypadku Cyberpunka wiele rzeczy może pójść źle - pojazdy, stworzenie dobrej mechaniki jazdy jest nie lada problemem, a wiemy jak działała choćby Wiedźminowa
@majkkali: Gadać niech gadają, ale jak wchodzisz rano i widzisz 10 postów narzekających na ludzi którzy zrobili 10 postów które można skrócić do "za jasno, miało być inaczej itd" to #!$%@? to wnosi i tylko spamuje. Szanuję za to thready gdzie ludzie mieli coś konstruktywnego do powiedzenia albo gdzie ludzie rozbierali trailer na części pierwsze i znajdywali tam jakieś podpowiedzi albo smaczki
@Cenwargh: No HURR JAKIM PRAWEM LUDZIE MOGĄ MIEĆ RÓŻNE OPINIE. Przecież reddit to jest wyznacznik normalności i jak tam się coś ludziom podoba, to nie może ci się coś nie podobać bo wtedy jesteś głupi, pozdrawiam.