Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek szczery do bólu, prosty i szalenie "równy gość". W tym sporcie osiągnął i tak więcej, niż ktokolwiek przypuszczał te 9 lat temu. Odprawił z kwitkiem kilku ciekawych zawodników. Dał wiele emocji, walnie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. Wiadomo było, że wyżej wała nie podskoczy - ale sportowcem jest mimo wszystko spełnionym i nic już nie musi - on jedynie MOŻE. Ja do Mariusza, jak do niewielu osób, mam dozgonny szacunek i widząc go dzisiaj przegranego ani mi było myśleć o żartach. Było mi go zwyczajnie, po ludzku szkoda.
Mariuszku, poprzestawiaj jeszcze kilku chłopców i zostaw swoje dziecko, jakim jest Polskie MMA, aby żyło swoim życiem.
#ksw
GdzieJestBanan - Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek s...

źródło: comment_UgfRQ0LFtoBfmqsYFX1E0SgAXAOsbx9g.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Jak masz łeb na karku to gówno znajdą. Taki przesiew kosztuje i nie opłaca się stosować go na wszystkich stanowiskach, to po pierwsze. Po drugie sytuacja na rynku pracy jest teraz taka, że bierze się z pocałowaniem ręki ludzi, którzy wylecieli parę lat temu za picie czy kradzieże. Bajka o trudnościach ze znalezieniem pracy przez karanych to bat na posłusznych lemingów i dobra wymówka dla wychodzących z więzienia, którzy
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: tytanem pracy jest ale widac u niego butę i arogancję zwłaszcza po przegranych walkach albo tłumaczenie pokroju ze nie klepał w walce z rozalskim gdzie Ewidetnie to uczynił. Zrozumiałe ze gosc ktory zamiatal strongmenów bezprecedensowo jest przyzwyczajony do wygrywania ale w sportach walki pozostanie na pozycji najlepszego celebryty-amatora a nie zadnego profesjonalnego zawodnika mma bo to ujma dla tych którzy naprawde cos potrafią
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Zawsze pamiętam, że on ma cztery dychy i jeszcze mu się chce. Osiągnął więcej niż całe mirko razem wzięte, a przegrywy sprzed monitorów mają ból dupy, podczas gdy nie chce im się nawet iść po bułki rano. Ja zawsze miałem do Mariusza szacunek i będę miał.
  • Odpowiedz
@suspiciousbloke: ale mariusz ma pewne cechy charakteru, ktore odpowiadają za to wszystko a wiekszosc ludzi ich nie ma i nie nabędzie. Dyscyplina i ambicja. Mariusz jak chce to robi na maksa. Nie odpuszcza po porazce bo ona go napędza. Większośc ludzi porazki odpychają, podcinają skrzydla. A u takich ludzi jak Mariusz jest odwrotnie. Po porazce oni myślą juz o tym jak naprawic ten blad. Mariusz tez nie ma nikogo, nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GdzieJestBanan: @GdzieJestBanan: tak samo zawsze myślę o nim. Przecież jak był młody nic nie wskazywało na to kim będzie teraz. On przecież siedział w wiezieniu, po wyjściu został najbardziej utytułowanym strongmanem w historii, duża firma transportowa, nawet chyba jakieś studia skończył i jeszcze teraz dobry zawodnik MMA, gdzie też zrobił wielką robotę.
No szacunek panie Mariuszu, może nie jest człowiekiem którego rodzice przedstawiają dzieciom jako wzór do naśladowania,
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Ja szanuję Mariusza, ale szkoda mi go nie jest - mimo że liczyłem na jego wygraną w tym starciu. Przegrana to przegrana, nawet najlepsi przegrywali (Khalidov, Jędrzejczyk w UFC). Mariusz to chłop dzwon, i wiem że po tej porażce się podniesie jeszcze wyżej bo jest ambitny i nie jeden raz nas jeszcze zaskoczy. Życzę mu tego!
  • Odpowiedz