Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek szczery do bólu, prosty i szalenie "równy gość". W tym sporcie osiągnął i tak więcej, niż ktokolwiek przypuszczał te 9 lat temu. Odprawił z kwitkiem kilku ciekawych zawodników. Dał wiele emocji, walnie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. Wiadomo było, że wyżej wała nie podskoczy - ale sportowcem jest mimo wszystko spełnionym i nic już nie musi - on jedynie MOŻE. Ja do Mariusza, jak do niewielu osób, mam dozgonny szacunek i widząc go dzisiaj przegranego ani mi było myśleć o żartach. Było mi go zwyczajnie, po ludzku szkoda.
Mariuszku, poprzestawiaj jeszcze kilku chłopców i zostaw swoje dziecko, jakim jest Polskie MMA, aby żyło swoim życiem.
#ksw
GdzieJestBanan - Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek s...

źródło: comment_UgfRQ0LFtoBfmqsYFX1E0SgAXAOsbx9g.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
1. Był w więzieniu 19 miesięcy za pobicie - jak wiemy, mając taki wpis w swojej książce to o pracę nie łatwo


@TaoHosts: Tutaj się nie zgodzę. Jest coś takiego, jak zatarcie wyroku. Ale fakt, w przypadku pozbawienia wolności, po okresie odsiadki masz jeszcze 5 lat z wpisem w aktach.

@Baksju: Chciał się Mariuszek sprawdzić w MMA i wielkiego wyboru nie miał. MMA Attack! już nie istnieje, FEN
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: ciekawostka. Irek to naprawdę równy gość. Miałem okazję być z nim na jednej imprezie i dla zabawy wyreczyl kelnerow i polewal gościom zupę, a głównemu zainteresowanemu na imprezie w prezencie dał... Płyn fairy xd
  • Odpowiedz
1. Był w więzieniu 19 miesięcy za pobicie - jak wiemy, mając taki wpis w swojej książce to o pracę nie łatwo


@TaoHosts: Zdajesz sobie sprawę, że pracodawca nie może (z paroma wyjątkami typu służby itp.) sprawdzić czy byłeś karany? Musi polegać na twoim oświadczeniu, w którym spokojnie możesz skłamać a pracodawca nie ma środków prawnych aby to zweryfikować.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan a prywatnie to buc jakich mało. Z opowieści mieszkańców miasteczka, obok którego ma swoją posiadłość, to potrafi w urzędzie buciorami na biurko jak jakiś turboprezes jebnąć albo fryzjerowi 15zl nie zapłacić bo nie wziął portfela. Do tego wcale nie taki miły dla ludzi, gardzi zwykłymi ludźmi
  • Odpowiedz
@dump: Firmy robią screening i jednym z jego elementów jest to czy byłeś karany.

Screening jest coraz to częstszą częścią procesu rekrutacyjnego w Polsce.
Możesz na niego nie wyrazić zgody, ale tym samym nie zostaniesz zatrudniony.
  • Odpowiedz