Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek szczery do bólu, prosty i szalenie "równy gość". W tym sporcie osiągnął i tak więcej, niż ktokolwiek przypuszczał te 9 lat temu. Odprawił z kwitkiem kilku ciekawych zawodników. Dał wiele emocji, walnie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce. Wiadomo było, że wyżej wała nie podskoczy - ale sportowcem jest mimo wszystko spełnionym i nic już nie musi - on jedynie MOŻE. Ja do Mariusza, jak do niewielu osób, mam dozgonny szacunek i widząc go dzisiaj przegranego ani mi było myśleć o żartach. Było mi go zwyczajnie, po ludzku szkoda.
Mariuszku, poprzestawiaj jeszcze kilku chłopców i zostaw swoje dziecko, jakim jest Polskie MMA, aby żyło swoim życiem.
#ksw
GdzieJestBanan - Nie rozumiem podś#!$%@? z Mariusza. Chłop to tytan pracy, człowiek s...

źródło: comment_UgfRQ0LFtoBfmqsYFX1E0SgAXAOsbx9g.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: w 100% potwierdzam, ba powiem więcej. Pan Mariusz jest bardzo częstym gościem w Sparta Gym #warszawa, akurat jest to tuż obok mojej pracy więc widuję go często. Raz w pobliskiej żabce stałem za nim w kolejce, Pan Mariusz pełna kulturka zakupy wyłożył, proszę przepraszam dziękuje, wśród zakupów był także 4 paczek piwka, jakiś koleś coś tam przyśmieszkował a Mariusz spokojnie "hehe powiem Panu że kiedy trening
  • Odpowiedz
@fxarts: w punkt. Ja raz pamietam na fejsie mu jakis śmieszek dał komentarz „to i tak by nic nie dało” a ten zamiast pociągnąć żart to co tam do niego wyjechał ze co on osiągnął w życiu czy cos. Wywody swoje snuje tonem mentora co to on nie jest i nie musi udowadniać. Szanowałem jako strongmena i tyle. Ogórków obijał i pozostał ogórkiem.
  • Odpowiedz
@dejvus a wiecie kurcze że ja dziś do ziomeczków gadam dosłownie z 2-4 sekundy wcześniej "ciekawe czy takiemu pudzianowi da się #!$%@?ć rękę"... Na highlighcie myślałem, że się popłaczę z jego wyrazu bólu na twarzy :/
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Pudzian to zajebisty koleś. Pracowity, szczery, mądry, silny. Do MMA poszedł, bo chciał spełnić marzenie. Czyli nawet spełnia swoje marzenia! No człowiek godny naśladowania. Szacunek ma do niego olbrzymi.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Parę ciekawostek z życia Mariusza Pudzianowskiego
1. Był w więzieniu 19 miesięcy za pobicie - jak wiemy, mając taki wpis w swojej książce to o pracę nie łatwo
2. Ma wykształcenie wyższe licencjackie
3. Założył własną firmę transportową - którą rozwinął i dalej prowadzi
4. W karierze sportowej Strongman był wielokrotnym mistrzem świata i europy
5. W wieku 32 lat zaczął karierę sportową w MMA (w sporcie, to
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: nie rozumiesz hejtu? juz ci mowie: owszem tak jak mowisz jest to tytan pracy, doszedl do wielu sukcesow w zyciu sam, wielki majatek dzieki zaradnosci, oszczedzaniu, masa wyrzeczen, ogolnie ekstra, ale sprowadzmy to teraz na plaszczyzne sportu ktory uprawia - po wielu latach treningow gosc rusza sie gorzej niz utalentowany i ambitny zawodnik sluchajacy trenera po 3-12 miesiacach, KSW ogolnie to szopka i troche szacunku do niego stracilem za
  • Odpowiedz