Wpis z mikrobloga

@AllStar: mialem napisac, ze surface ale

laptop za 3,7k z 4gb ramu w 2018

a narzekają na apple ze #!$%@? specyfikacja w stosunku do ceny xD

Jak masz ajfona to weź macbooka, jak nie masz ajfona, to w sumie też weź macbooka
Imho do interetu zdecydowanie najlepszy bylby ipad.
@ThetaEpsilon: Niestety nie dla mnie :)
@szklisty:
Surface - właśnie te 4gb boli, ale czytałem, że podobno ma system postawiony tylko pod siebie, co nie powinno sprawiać problemu.
Mac - ma wyjść nowy Air chyba, ale w necie cisza.
Envy - było najbardziej rozsądne.
@AllStar:

Surface ma wersje Windows 10 S - co oznacza, że nie można instalować programów spoza Store. Sprawdź czy upgrade za darmo.

Envy - sprawdź w sklepie wykonanie i czy zawiasy trzeszczą. Za taką kasę można spodziewać się dobrego sprzętu.

Mac AIR - słaba matryca, świetna bateria.

Sam kupiłem Macbook Pro, ale to było moje "widzimisię". Każdy kupuje to co chce.
@AllStar: Sam mam takiego aira, muli mi jak mam otwarte powyżej 40-50 kart w tym aktywnie odświeżane z apkami więc pewnie zmienię, ale bateria zajebista, system stabilny, przeglądarka renderuje szybko jak #!$%@?. Ino brać. Nigdy więcej shitu na windowsie
@AllStar: jak szukasz czegoś super-mobilnego i lekkiego (500g), to Microsoft właśnie wypuszcza Surface Go. Wersja z 8GB jest za jakieś ~2600 zł. Ja czekam na recenzje i może się skuszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AllStar: miejsce Aira zajął już przecież MacBook 12''. Wcale nie jest specjalnie lekki (prawie 1kg) i ma mega #!$%@?ą, płaską i awaryjną klawiaturę - chociaż niektórzy uważają, że nie jest taka zła i to kwestia przyzwyczajenia.

Sam zastanawiałem się właśnie nad nim, ale cena z kosmosu i beznadziejny Finder (Windows Explorer jest lata świetlne przed tym wynalazkiem) skutecznie zachęciły mnie do tego, żeby poczekać jeszcze z wymianą mojego MacBooka Air. I