Wpis z mikrobloga

@schwung: problem w tym że dla mnie zarówno kibole i lgbtqwerty to bydlęce spędy bez rozumu i godności człowieka xD Jedni dumni z plemienności drudzy z dewiacji seksualnych
Gdyż główne zadanie parad i marszów jest pokazanie, że dany temat jest ważny dla części społeczeństwa.


@artpop:
Ty sam nie wiesz po co te parady są robione. Sami autorzy inicjatywy twierdzą, że przeciwstawiają się dyskryminacji i walczą o równe prawa. No i moje pytanie brzmi - jak można jednocześnie budować pozytywny wizerunek ludzi LGBT na facetach przebranych za baby albo w psich lateksowych maskach. I bardzo proszę o poważną odpowiedź a
Ty sam nie wiesz po co te parady są robione. Sami autorzy inicjatywy twierdzą, że przeciwstawiają się dyskryminacji i walczą o równe prawa.


@Flypho: W którym miejscu to co napisałem wyklucza fakt, że chodzi o walkę o równe prawa?

udować pozytywny wizerunek ludzi LGBT na facetach przebranych za baby albo w psich lateksowych maskach.


@Flypho: Normalnie, takie osoby są częścią środowiska lgbt - nikt ich nie będzie wypraszał.
Normalnie, takie osoby są częścią środowiska lgbt - nikt ich nie będzie wypraszał.


@artpop:
To zadam ci inne pytanie, bo ciężko z tobą idzie xD. Czy uważasz, że osoby heteroseksualne ganiające po ulicy w gaciach i lateksowych psich maskach albo przebrani za płeć przeciwną byłyby jakkolwiek lepiej odebrane?
@Oskarek89: A jak postrzegasz ludzi bawiących się w cosplay? Albo ludzi przebierających się w kostiumy przy okazji różnych imprez (halloween, karnawał)? Chyba nie nazwiesz ich nienormalnymi, no nie? Ludzie ze zdjęcia też nie chodzą tak ubrani na co dzień. Tutaj wyglądają celowo w przerysowany sposób - część pewnie dlatego, żeby coś zamanifestować, inni "bo mogą". Prawda jest taka, że geje to szarzy ludzie, w wyglądzie niewyróżniający się niczym. Więc luźne gacie
@Oskarek89: A no właśnie - bo to normalni ludzie. Czy kiedyś minąłeś na ulicy gościa, który wyglądał jak na zdjęciu? A geje żyją wśród społeczeństwa, codziennie mijamy ich na ulicach.

@Oskarek89: @MonitoringMediow: w tym roku wyglądało podobnie, mieszkam w Centrum i sobie pooglądałem Paradę z balkonu, bo mnie ta playlisty rodem z remizy wk*rwiała. #!$%@? mój nie zmienia faktu, że większość tego towarzystwa minął bym na ulicy bez mrugnięcia okiem, bo to ot tacy tam zwyczajni ludkowie.
W zeszłym roku z ciekawości osobiście ruszyłem z aparatem najpierw na jedną, a potem na drugą imprezę i takich kwiatków można sobie na
@artpop w sumie to jesteś za zlikwidowaniem "ślubów państwowych" czy za zalegalizowaniem ich dla osób homoseksualnych? W końcu homoseksualiści nie są jedyni na świecie, istnieją także trójkąty, czworokąty, pięciokąty, całe zespoły przyjaciół które są ograniczone przez państwo które "raz na sto lat" pozwala jakiejś grupie wziąć ślub, który zresztą może kojarzyć się źle z oczywistych powodów (chodzi mi tutaj głównie o zacofanie, ogólnie państwowe śluby są rzeczą przeterminowaną, często kojarzącą się źle
@artpop:

Co to znaczy 'normalni'? Dlaczego każdy ma być 'normalny'? Tak, drag queens to jak najbardziej normalni ludzie. To są postacie sceniczne, które występują w klubach lgbt i teatrach.


Jak ludziom się w głowach przewraca XDD przecież to jest istna komedia, to będzie za kilkadziesiąt lat w książkach pokazywane jako przykład granicy co może ze sobą zrobić dorosły człowiek. Bo o pełnię władz umysłowych raczej się nie ich nie oskarży