Wpis z mikrobloga

A jednak to Ty ulegasz typowemu cherry-pickingowi wstawiając tutaj jakieś odległe, surrealistyczne zdjęcia, które mają małe odniesienie do rzeczywistości xD


@androgen:
Ziom, ten film się ledwo zaczyna a już w 30 sekundzie widzimy facetów przebranych za baby xD, potem dla odmiany grupa normalnych ludzi, mija 2.5 minuty i już od 3:02 #!$%@? banda facetów w lateksowych maskach psów xD. Potem znowu normalni ludzie, znowu facet przebrany za babę, od 8
Flypho - > A jednak to Ty ulegasz typowemu cherry-pickingowi wstawiając tutaj jakieś ...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: dopiero widziałem takiego pedała, spojrzałem mu w oczy zza szyby samochodu, a on uśmiechając się mrugnął do mnie obydwoma oczami, ja postukałem się w głowę, jak mu mina zbledła XD
  • Odpowiedz
Tak wyglądają wg ciebie normalni ludzie? xD


@Flypho: Co to znaczy 'normalni'? Dlaczego każdy ma być 'normalny'? Tak, drag queens to jak najbardziej normalni ludzie. To są postacie sceniczne, które występują w klubach lgbt i teatrach. Są częścią środowiska, na zachodzie wiele drag queens ma miliony fanów, nie wiem co w tym takiego szokującego.
  • Odpowiedz
@artpop:

Dlaczego każdy ma być 'normalny'?

Nie każdy ma być normalny, ale jeśli ktoś chce być za normalnego uznany to wypadałoby dać ku temu jakiś powód, a nie paradować w przebraniu kobiety albo lateksową maską psa na głowie. Nie mówię, ze nie mają milionów fanów, ale oni rzekomo walczą o społeczną akceptacją a nie dają występy na ulicy, prawda?
  • Odpowiedz
@Oskarek89 ale szczerze to #!$%@?. Przechodziłem obok i chwilę ich poogladalem i nic takiego nie zauważyłem. Może jeden gość ubrany niestoaownie, który nawet nie szedł w tej paradzie.

A nawet jeśli tak by było ubierali to nic złego nie zrobią jak się raz do roku ubiorą jak #!$%@?, szkodliwość społeczna żadna.
  • Odpowiedz
@Flypho: Drag queen Marsha P. Johnson była najważniejszą postacią zamieszek w Stonewall (1969), które rozpoczęły światowy ruch walki o prawa osób lgbt. Są częścią środowiska i rozrywki klubów lgbt, nie ma w tym nic złego. I pomimo drag queens, poparcie dla małżeństw jednopłciowych cały czas rośnie - równość małżeńska jest obecnie w około 30 krajach.
  • Odpowiedz
@artpop:
Ale ja nie wiem co to za argument 'nie ma w tym nic złego' xD albo, że więcej krajów popiera małzeństwa jednopłciowe. Myślałem, ze rozmawiamy o paradzie, a nie o polityce.
  • Odpowiedz