Wpis z mikrobloga

@Protamina a zobaczyłaś te szczupłe suki i teraz poplażowa motywacja. Been there done that - nie przejmuj za tydzień, dwa uczucie wstydu minie i można wracać do czipsów

;)))
@Protamina: serio, nic więcej. W tym się zamknie cała redukcja. To jest generalnie trudna sprawa, zwłaszcza gdy chce się zachować życie towarzyskie, wypić piwko, czy mocniej przyimprezować. Wtedy należy nie załamywać się, tylko wrócić na dobre tory jak wczesnie sie tylko da i tyle.
@brtk122 akurat z tym nie ma problemu, bo alkoholu w ogóle nie piję i nie imprezuję. Od 8 miesięcy robiłam sobie treningi siłowe, ale jakoś mi się nie chce już, motywacja spadła, więc od teraz kardio i odchudzanie ʕʔ
@Protamina: najlepiej narobić posiłków na cały tydzien w niedzielę. Ja robię standardowo 4 posiłki w niedziele (pon-czw), w piątek robię sobie spaghetti na szybko, a weekend no to różnie z dietą bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: ja mam właśnie fazę na redu na gluten i nie potrafię z chleba zrezygnować, więc staram się cienkie kromki, drobiowa szynka i warzywa zarzucam, a na ser jakiś patent jest?