Wpis z mikrobloga

Oby. Bo to jest jakiś #!$%@? dramat. Za czasów Platformy dzięki porozumieniu ponad podziałami udało się wprowadzić w Polsce małe zmiany w ustawie, które sprawiły, że mamy jedne z lepszych przepisów w europie. Teraz przyszły te głąby i wszystko zepsują.


@mathix: Hehe dzięki prawicy wielka Bolzga znowu wstaje z kolan, broń dostajo seby od weekendowych partyzantów a nie jacyś prywaciarze-degeneraci którzy nie daj boże mogliby nie popierać PiS ( ͡°
@mathix: Kaczyńskiemu udało się #!$%@? niemożliwe. Zacząłem doceniać PO.

@PiSbolszewia: biorąc pod uwagę, że każdy, kto pracuje i zarabia w Polsce choćby trochę lepiej, niż najniższa krajowa, jest napieprzany coraz to nowymi podatkami bez litości - czyli najwyraźniej jest publicznym wrogiem nr 1 - to nie ma co się dziwić, że atakują posiadaczy broni. Po prostu są konsekwentni i zdeterminowani, by zlikwidować tzw. klasę średnią i wszelkie jej "przywileje". Takie
@mathix: ja absolutnie nie pojmuję tej nienawiści do legalnych posiadaczy broni palnej. Bieńkowska, Kaczor, milicja - co im złego owi legalni strzelcy zrobili? Przecież cholera nic. A jednak wszyscy kombinują jak mogą, po cichu, żeby zakazać, zabronić, utrudnić. Paranoja totalna.
Żeby było weselej, nie ma żadnego uzasadnienia dla nowych przepisów. Noszenie broni przecież nie obniżyło poziomu bezpieczeństwa, bo też i nie mogło - zakażą to przecież chcąc kogoś zabić, przestępca i
@Pantokrator: Myślę, że zasadniczo to nic nie mają, ale dużo osób, wyborców, ma. Bo przecież "hurr durr po co ci broń, do kogo chcesz strzelać!".
Więc się starają o ich głosy. ¯\_(ツ)_/¯

Ale jak Warzecha mówił na konferencji Rombu o hoplofobach, których trzeba edukować, uświadamiać i oswajać w temacie broni - to go zakrzyczano, że się godzi na smyczkę i obrożę.
@Pantokrator: Ostatnio mam wrażenie, że jest raczej anty-obiektywny. W takim znaczeniu, że zawsze, ZAWSZE, się #!$%@? i wytyka same wady, co zresztą sam przyznaje, że tak rozumie swoją rolę.
Tyle, że mi go przez to trudno brać już na poważnie, bo wiem, że cokolwiek by się nie działo -- on będzie marudził.
Taki smerf-maruda, który nie cierpi wszystkiego i nie da się go zadowolić, więc nie ma po co nawet się
@Polinik: ale same wady czego?
Bo jeśli chodzi o PiS, to od "wytykania zalet" masz całe stado klakierów. Zawsze jak słuchałem Warzechy, to celnie punktował i jednak doceniał dobre pomysły. A że obecnie władza dobrych pomysłów nie ma...
ale same wady czego?


@Pantokrator:
Wszystkiego, co komentuje.
Jakoś z półtora roku temu, może trochę dawniej, jak jeszcze prowadził "W Tyle Wizji" -- zadzwonił jakiś widz i mu wytknął, że krytykuje jakiś projekt czegośtam, a jeszcze parę dni wcześniej w felietonie proponował podobne rozwiązania.
To się Warzecha wtedy trochę zmieszał, wypadł z rytmu i po chwili przyznał, że on w ten sposób prowokuje i sam czasami osobiście się nie zgadza z
@Polinik to wskaż te dobre pomysły. PiS to największa plaga i rak toczący Polskę, do tego zwyczajni złodzieje, gratis łamiący prawo, w tym konstytucję. Chciałbym wiedzieć, co dobrego robią dla kraju.
to wskaż te dobre pomysły


@Pantokrator:
Nie.
Chcesz politycznej nawalanki i gównoburzy o poglądy -- to idź sobie do tagu #polityka.
Ja się nie #!$%@? w polityczne nawalanki oparte na emocjach, z których nic nie wynika, bo o nie wynikanie czy przekonanie kogokolwiek do czegokolwiek w nich chodzi -- a tylko o #!$%@? lewakowi/prawakowi, wyplucie z siebie jadu, naubliżanie ludziom o innych poglądach i przekonaniu, żeby mieć jakąś niską satysfakcję