Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Taką sunię znalazłam przedwczoraj podczas nightdrive. Biegła za mną dwa kilometry, jak za każdym samochodem. Nie miałam serca zrobić nic innego oprócz wzięcia jej.
Może ktoś z #suwalki #elk #olecko #olsztyn #goldap #augustow #bialystok chciałby ją wziąć? Jeśli ktoś będzie zainteresowany to jutro/pojutrze porobię jej więcej zdjęć, które i tak wyślę do fundacji.
#psy #pieseczkizprzypadku #pokazpsa
źródło: comment_CCpiZgVlqmTjkRyyd1dY4gYOeIHjWdvS.jpg
  • 13
@Twinkle: przecież to ewidentnie czyjś pies - więc albo sobie uciekł albo coś go przestraszyło. Bo chyba nikt nie jest taki głupi, żeby wyrzucać psa razem z obrożą...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vilyen: Nie zaginęła. Pytałam niedaleko mieszkających państwa i powiedzieli, że ktoś ją z samochodu wyrzucił.

@WielkaPesaNarodowa: Nie widzisz, że daję jej tylko dom tymczasowy? I to nie u mnie, a u dziadków?

@07zglosSie: @geuze: Śledzę grupy lokalne i spotted okolicznego miasta, ale państwo, którzy mieszkają obok mówią, że ktoś wyrzucił z samochodu i błąkała się już około dnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: Okres wakacyjny, niestety. Sąsiad ze wsi obok coś przebąkiwał, że by chciał. Ona jest wysterylizowana, no ale oczywiście moja rodzina jest jebnięta i uważa, że weterynarz to gówno wie i ona zajdzie w ciążę z drugim psem. Po je ba ło.
Ona jest wysterylizowana, no ale oczywiście moja rodzina jest jebnięta i uważa, że weterynarz to gówno wie i ona zajdzie w ciążę z drugim psem. Po je ba ło.


@Twinkle: xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: No żeby to był piesek to by została, ale tak to ciemnogród każe zrobić taką samą okoliczność w jakiej ją znalazłam. Pozabijam chyba jak któryś to zrobi.