Wpis z mikrobloga

#diablo2 #d2

Problem skierowany do harpaganów z krainy Pana Zniszczenia.

Po kliknięciu w ,,BATTLE.NET", pojawia się od razu komunikat ,,Twoje połączenie zostało zerwane. Proszę połączyć się ponownie". I tak od kilku tygodni, a termin wygaśnięcia moich mułów niebezpiecznie się zbliża. Nawet nie mam, #!$%@?, możliwości wpisać loginu i hasła. Klikam, pojawia się komunikat i tyle, elo.

Co zrobiłem.

1. Przeinstalowałem (próbowałem połączyć się na podstawce i z LoDem - to samo)
2. Uruchamiałem jako administrator
3. Usunąłem pliki D2 z regedit
4. Wygenerowałem nowe IP (/release,/flushdns,/renew)
5. Wyłączyłem antywirusy i defendera
6. Przeszukałem cały internet
7. Nawet kupiłem nowy, #!$%@? router

ISO HALP, sypnę kilka fg
  • 23
  • Odpowiedz
@szuu: niestety nadal to samo.

Rozmawiałem z ziomkiem, który mówi że D2 oprócz folderu docelowego, tworzy też zawsze folder w plikach programów (86). Jesteście w stanie to potwierdzić? U mnie takiego folderu po reinstalacji nie ma, a jak było wcześniej nie wiem, bo nie sprawdzałem. Może przyczyna leży w tym miejscu?
  • Odpowiedz
@maciek-wojcik:
Nie tworzy - pewnie mu chodzilo o dane aplikacji, ktore zaleznie od windowsa tworzone sa w:

win7 = c:/users/{twoja nazwa uzytkownika}/Application Data (cos takiego)
win xp = c:/ProgramData/ (nie jestem pewien)

win 8 i dalej nigdy w zyciu nie uzywalem, co do reszty nie jestem pewien bo windowsa juz dawno ni mam

w sumie tam mozesz znalezc catche bnetu, usun plik "bncache.dat", ktory tam znajdziesz i daj znac jak poszlo..
  • Odpowiedz
@maciek-wojcik: załóż konto na battle.net i spróbuj dodać swój klucz do konta. Być może jest zbanowany/zablokowany. Przez dwa lata grałem na kluczu kupionym na allegro za 20 zł, którego nie dało się przypisać do konta. Pewnego dnia po prostu nie mogłem się zalogować. Support w odpowiedzi przesłał mi info, że klucz został wyłączony.
  • Odpowiedz
@szuu: @EmielRegis88

Niestety podlinkowany artykuł nie pomógł. :( Jedyna zmiana jest taka, że po wykonaniu ww. czynności i kliknięciu BNET serwer się nieskończenie wczytuje. Po kolejnym uruchomieniu jest tak jak wcześniej

Moja ostatnia nadzieja tkwi w pobraniu D2 ze strony Blizzarda, z tym że oczywiście instalka jest spieprzona. Pobiera się z prędkością 20kb/s, żeby przy 1mb przerwać pobieranie. Przetestowałem instalki innych gier - idą bez problemu.

Ta firma to pieprzony żart.
  • Odpowiedz
@maciek-wojcik: jak uzywasz torrentow to szukaj "Diablo II-FLT & Diablo 2 Lord of Destruction-Razor1911" a pozniej na to wszystkie patche az do wersji 1.14d... a i przed reinstalacja polecam jeszcze raz usunac catche i wpisy do rejestru
  • Odpowiedz
Komunikat nie brzmi ,Twoje połączenie zostało zerwane. Proszę połączyć się ponownie", tylko ,Połączenie zostało przerwane. Proszę połączyć się ponownie". Moja pomyłka :/
Może to rzuci nowy trop.

/pobawiłem się trochę portami, i udało mi się uzyskać efekt tego, że teraz w nieskończoność wczytuje się ,,sprawdzanie wersji".
  • Odpowiedz
@maciek-wojcik: Mnie też się wczytywało w nieskończoność, o dziwo na inny serwer niż Europe mogłem się podłączyć wtedy bezproblemowo. Nic nie zrobiłem żeby to naprawić, po prostu po paru dniach mogłem się normalnie podłączyć.
  • Odpowiedz
@maciek-wojcik: rozwiązałeś to ? mam to samo mimo vpn ten sam problem, gralem wczoraj i z dupy mi wyskoczyl, co najdziwniejsze mam 2 diablo na 2roznych komuteracjh i jest to samo, nawet nie dochodzę do ekranu logowania się tylko połączenie zostało przerwane #!$%@?
  • Odpowiedz