Wpis z mikrobloga

Tak powinno wyglądać większość ogłoszeń matrymonialnych ze strony różowych:
"Sprzedam cipe w zamian za dom,samochód i co miesięczną "pensje" do końca życia.
W umowie zastrzegam sobie że mogę wypożyczać moją dziurę sąsiadowi,listonoszowi,erasmusowi i mokebe.
Czekam na propozycje do końca dnia bo mam już 10 habibi na twoje miejsce.
Pozdrawiam Karyna Witamina"
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 22
  • Odpowiedz
@Paula_pi: ale jak to polska witamina ma w domu sprzątać? co ona służącą jest? mąż niech sprzątaczke i kucharke zamówi by witamina miała czas kotłować sie z hiszpanem pod pierzyną w tym czasie
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Powiedz mi czego jeszcze byś chciał od kobiety. A ja Ci powiem czy to możliwe. Najprawdopodobniej tak, jesteśmy tak stworzone, ze dostosowujemy się do wymagań samca.
Podświadomie wiemy, że bez mężczyzny nic nie znaczymy wiec za wszelką cenę musimy sie kogoś uczepić
  • Odpowiedz
Tak powinien wyglądać typowy wysryw nieruchającego spierdoxa: "Tak powinno wyglądać większość ogłoszeń matrymonialnych ze strony różowych:
"Sprzedam cipe w zamian za dom,samochód i co miesięczną "pensje" do końca życia.
W umowie zastrzegam sobie że mogę wypożyczać moją dziurę sąsiadowi,listonoszowi,erasmusowi i mokebe.
Czekam na propozycje do końca dnia bo mam już 10 habibi na twoje miejsce.
Pozdrawiam Karyna Witamina"
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf"
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Jednego nie mogę zrozumieć. Albo nie potrafię. Dlaczego wiele z was tak bardzo się nie szanuje i mogąc mieć wielu, decyduje się na jakiegoś zwyrola/sebę, który wiele szacunku im nie da, w przypływie radości z pewnością da ze łba, wykorzystuje jako robot kuchenny/seksualny, a one mimo wszystko w tym trwają.
  • Odpowiedz