Wpis z mikrobloga

W sumie to problelem wiekszosci dzis ludzi jest totalny brak klasy i nieumiejetnosc powiedzenia prawdy, opisania rzeczywistosci taka jaka jest. Wzorcowy przyklad to te #!$%@? normikow czy rozowych paskow typu wzrost/wyglad sie nie liczy, liczy sie charakter. Ja mowie wprost jak jest, patrze najpierw na wyglad, a potem na charakter. Kazdy kto pisze, ze jest inaczej oszukuje przede wszystkim samego siebie.
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki #tinder
  • 14
  • Odpowiedz
@chad_69: a w jaki sposob to niej dotyczy? ja naprawde nie wiem dlaczego wy robicie tak tania dziwke z logiki. Moje wypowiedzi w wiekszosci przypadkow dotycza danych ogolnych. Idac waszym tokiem rozumowania to jak GUS jak inny organ/podmiot zajmujamacy sie badaniami statystycznymi opublikiuje raport to wynika z niego, ze dotyczy on osob, ktore ten raport sparzadzily.

Moje posty w wiekszosci przypadkow nie dotycza mojego zycia. Jesli dotycza to sa tam
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Nie, ludzie nie mają problemu z powiedzeniem prawdy, tylko nikt nie chce jej słyszeć.
Jak ktoś za każdy objaw szczerości zostanie potępiony to już jako przedszkolak nauczy się że często prawy się nie mówi.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: > #!$%@? normikow czy rozowych paskow typu wzrost/wyglad sie nie liczy, liczy sie charakter

zakładasz, że to jest nieprawda, czyli twoim zdaniem wszyscy patrzą przede wszystkim na wygląd, a potem piszesz, że sam najpierw patrzysz na wygląd, czyli robisz to samo.
  • Odpowiedz