Wpis z mikrobloga

Więc jednak chodzi o ceremonię. OK. Tylko tyle chciałem wiedzieć o poważnych problemach.


@djtartini1: aha czyli nie masz jak obronić koślawej tezy i tak sobie #!$%@? od rzeczy xD Typowe.
  • Odpowiedz
A wyrazac swoja opinie wolno?


@Modzian: to nie opinia a pseudonaukowy ściek. I jak widać, nie, nie wolno pisać podobnych kalumnii, bo lecisz ze strony moderacji
  • Odpowiedz
to pojawią się głosy, żeby mogli mieć dzieci


@Shatter: już mogą mieć... na przykład z poprzednich małżeństw. I mogą wyjść #!$%@? sytuacje bo jedna strona nie będzie uznawana za będącą w związku (+1 do szans przyznania opieki

Jestes pewien ze to nie ma negatywnego wplywu na rozwoj psychiki
  • Odpowiedz
@Shatter: ale nie ma badań, ze dziecko wychowane w rodzinie homo jest upośledzone społecznie czy jakkolwiek "skrzywdzone". No nie ma wzorca to się zgadzam, wiem to jako dziecko wychowujące się bez jednego rodzica. Ale to nie po pierwsze nie jest w pełni prawda, bo są inne osoby tej płci w otoczeniu a po drugie nie jest to podstawa do mowy o krzywdzącym wychowaniu.
  • Odpowiedz
@Shatter: mogę ci znaleźć historię dzieci jehowitów (100% hetero) które doświadczyły wiele złego. Historie dzieci bitych, gwałconych głodzonych przez swoich hetero rodziców.
No są #!$%@? na świecie, owszem.
Nie wiem czemu dziecko wychowane przez parę homo miałoby nie wiedzieć, że to niestandardowy model rodziny. Homo jest i będzie 3%.
Czy będzie bardziej czy mniej zniekształcone to rola badań naukowców. Dla mnie tak samo, tylko dom będzie bogatszy. Czy dałbym dziecko
  • Odpowiedz
@Shatter:
P.S. w sumie jak tak przemyślałem, to dziecko będzie mieć lepiej w rodzinie homo niz z samotnym rodzicem. W tym drugim przypadku nie doświadcza w życiu najbliższych miłości między partnerami i nie obserwuje działającego związku. Jasne, homo a hetero związek będzie wyglądał inaczej ale nadal będzie. Będąc z samotnym rodzicem z czystej teorii jest wychowywane przez osobę "której nie wyszło". Traci nie tylko wzorzec rodzicielski ale też koncept działającego
  • Odpowiedz
@Naxster: Serio? Nie przedstawiłeś żadnych argumentów i jeszcze się do mnie dowalasz personalnie. To jest najniższy poziom argumentacji. Jeszcze dowal mi coś o Hitlerze i odrób lekcje na jutro.
  • Odpowiedz
nie będzie czuło presji na to, że też powinno szukać partnera tej samej płci, żeby nie zwieść rodziców?


@Shatter: nie widzę powodu by tak było. Owszem, skrzywieni rodzice mogą taką presje nałożyć, ale z założenia to nie widzę podstaw.
Ponadto jeżeli by tak było to nadal nie widzę problemu. Hetero rodzice w zwyczaju maja nakładać presję posiadania dzieci na przykład. A jak sie jest aseksualnym to już w ogóle cyrk.
  • Odpowiedz
Nie przedstawiłeś żadnych argumentów


@djtartini1: masz dwa posty argumentów, które olałeś bo ci było sporo wygodniej wymyślić chochoła i w niego dzielnie bić.
Najniższy poziom argumentacji złotko, to jest ze stwierdzanie "czemu nie mieć obu" wyciągnąć "AHA CZYLI CHODZIŁO CI TYLKO O TO DRUGIE, WIEDZIAŁEM, EJ LUDZIE JEMU CHODZI TYLKO O TO DRUGIE" i zarzucać komuś działanie na emocjach.
Czekam na listę trików jak podczas jednej wizyty u urzędnika dostać
  • Odpowiedz
@Shatter: no właśnie normalność jest odważnie rzucanym a bardzo mało treściwym terminem. Nakładają presję bycia jakimiś. Jakby nie spojrzeć rodziców homo wychowujących hetero dziecko "na geja" będzie tyle samo, a zapewne sporo mniej niż hetero rodziców wychowujących homo-dziecko "na hetero".
Jedno akceptujemy a drugie jest już problemem bo...?

Myślę, że sporo mniej będzie homo rodziców odrzucających i wyrzucających z domu hetero dziecko niż jest w odwrotnej sytuacji.
  • Odpowiedz
- czy dziecko wychowane przez parę homoseksualistów (nieważne czy kobiet czy mężczyzn) nie będzie czuło presji na to, że też powinno szukać partnera tej samej płci, żeby nie zwieść rodziców?


@Shatter: Nie, co to za bzdura?
  • Odpowiedz
@Shatter: W jaki sposób ma być to uzasadnione? Dlaczego heteroseksualny nastolatek ma czuć presję, aby być homo jak jego rodzice? Rodzic w rodzinie jednopłciowej wie, że dziecko nie ma na to wpływu i nie będzie wytwarzać żadnej presji.
  • Odpowiedz