Wpis z mikrobloga

@Defalt: zapasy na 3 miesiące, nie chce mi się zamawiać co chwilę.
Z 5kg białka, omega3, witamina D, magnez, cynk, kreatyna, kompleks wit B - stała suplementacja.
Przed treningiem beta alanina, cytrulina.
Carbo popijam w czasie treningu
Do tego gotu kola, bacopa monneri, doraźnie kofeina, brain fuel, teanina, tyrozyna - to na koncentrację, bo praca umysłowa i ciężka
@jokey: po każdej chyba. Wcześniej swansona miałem i to samo. Chociaż b right chyba wolniej się uwalnia, bo dwa szczochy radioaktywnie zolte ida, a po swansonie tylko pierwszy
@shymon: Jak nie masz niedoborów witamin to po co Ci np. cynk albo kompleks witamin B?
No i czemu popijasz węgle podczas treningu? (chodzi o poziom cukru we krwi?)
Imho też za dużo łączysz na raz 'wspomagaczy' na koncentrację. Takie combo może się wzajemnie wykluczać ale to trzeba by konkretnie przebadać skład :P
@Mam_wiecej_niz_13lat: ale co tu ma zapewnić mega przyrosty? Dieta dopieta w 100%, badam się regularnie, na treningu #!$%@?.
Jest tu w zadadzie tylko białko, witaminy (regularnie kontroluje poziom) + pare wspomagaczy dla umysłu
@151346136: Napisałem 'może' ponieważ ekspertem nie jestem ale spędziłem trochę czasu na r/Nootropics i wiem, że niektórych substancji na wspomaganie koncentracji nie powinno się łączyć.
@Defalt: na tym rysunki nie ma niemalże żadnego na koncentrację a na pewno nie takich których nie powinno się łączyć jakbym pokazał swoją szafkę to Mirki by spadły z krzesła