Wpis z mikrobloga

  • 0
@bizonsky nie że się zmęczę albo coś mi się stanie, nie mam dość dobrego wyształcenia (średnie) żeby siedzieć w biurze przed komputerem jedynie tylko fabryki, byłem raz w fabryce przez dwa dni i śmierdziało tam strasznie farbami i rozpuszczalnikami i jak się rodzice dowiedzieli to kazali mi się zwolnić i nie mogę już iść do fabryki a jak chciałem do magazynu to powiedzieli że nie bo coś na mnie może spasc albo
  • 0
@nairoht to nie zarzutka serio l, w biuracg u mnie w mieście wymagają albo jakiegoś dziwnego języka typu francuski niemiecki a raz widziałem że arabski to jeszcze prawo jazdy którego nie mam no i doświadczenie którego też nie mam wierz mi to nie zarzutka
@BajerOp: zazwyczaj jak komuś nie pasuje tak duża liczba ludzi to powinien poszukać problemu u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamilo80: a co twoi rodzice myślą, że będziesz robił w życiu w takim razie? jaki mają plan na twoje życie
a raczej jaki ty masz o ile masz jako pełnoletnia osoba @BajerOp dobrze pisze, że ssiesz cyca matki
  • 0
@bizonsky ja mógłbym iść do fabryki ale starym to przeszkadza i mówią żebym poszedł do policealniaka a ja mówię że chce póki co zarobić na konsole i prawo jazdy a rodzice mówią że jak pójdę do fabryki to już mam do domu nie wracać
A jak mówię żeby mi znaleźli w takim razie prace to mówią że chyba mnie #!$%@?ło i jestem dorosły i mam sobie sam szukać a jak mówię że