Wpis z mikrobloga

#gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomóż.
Dziś rano narzeczona zauważyła, że ktoś w nocy pomalował sprayem maskę naszego samochodu. :< Nikomu nie wadzimy, nikt inny tego nie miał. Sądzę, że jakieś gówniaki w nocy pomalowały, bo był pierwszy z brzegu.
Będę szedł do spółdzielni i sklepów obok sprawdzić czy mają kamery, ale może ktoś z Was już się spotkał z takim wandalizmem w okolicy Gdańsk Zaspa? Do tego jakiś pomysł jak usunąć taka farbę bez niszczenia lakieru? Chcę to dać do firmy zewnętrznej, ale może ktoś już bez problemu robił coś takiego we własnym zakresie?
Jak będę miał monitoring to wstawię je tu, może wspólnymi siłami uda się odnaleźć winnych.
Nie trzeba kawy z rana. :/
Sprawa już zgłoszona na policje.
PanPapryk - #gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomó...

źródło: comment_fFscoFt6qBdz1gmOmz0nAnJ7jfEymSD3.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@PanPapryk: Zgaduje że poziom inteligencji autora tego dzieła nie jest wysoki, więc to mogła być w zamierzeniu zarówno gwiazda dawida, jak i pentagram, swastyka, znaczek biohazard czy podpis. Pewnie nigdy się nie dowiemy.
  • Odpowiedz
@PanPapryk: Nitro + ręcznik papierowy da radę. Tylko bardzo uważaj na plastikowe elementy bo się zniszczą od nitro. Później najlepiej IPA + jakiś cleaner i na końcu wosk i będzie lepiej niż przed.
Co do koloru to ewidentnie ulubiony kolor pewnych kretynów, ale już ktoś o tym wspomniał. Rozejrzyj się w okolicy za jakimiś świeżymi wrzutami Lechii. Może ktoś coś.

Co do maski to ktoś radził CIF. To się nadaje do
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze zapisy z monitoringu nie powinny zostac tobie udostepnione ze wzgledu na to całe RODO, nawet pracownicy tych sklepow i spoldzielni nie powinni ich ogladac, a tylko policja, nie jestem pewien czy tak to działa, ale możliwe
  • Odpowiedz
@PanPapryk: jakieś dzieciaki ci to popisały, cały trick w rysowaniu takiej gwiazdki polega na tym, żeby to zrobić jednym pociągnięciem pędzla, a tutaj widać jakiś amator bazgrał :)
  • Odpowiedz