Wpis z mikrobloga

#gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomóż.
Dziś rano narzeczona zauważyła, że ktoś w nocy pomalował sprayem maskę naszego samochodu. :< Nikomu nie wadzimy, nikt inny tego nie miał. Sądzę, że jakieś gówniaki w nocy pomalowały, bo był pierwszy z brzegu.
Będę szedł do spółdzielni i sklepów obok sprawdzić czy mają kamery, ale może ktoś z Was już się spotkał z takim wandalizmem w okolicy Gdańsk Zaspa? Do tego jakiś pomysł jak usunąć taka farbę bez niszczenia lakieru? Chcę to dać do firmy zewnętrznej, ale może ktoś już bez problemu robił coś takiego we własnym zakresie?
Jak będę miał monitoring to wstawię je tu, może wspólnymi siłami uda się odnaleźć winnych.
Nie trzeba kawy z rana. :/
Sprawa już zgłoszona na policje.
PanPapryk - #gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomó...

źródło: comment_fFscoFt6qBdz1gmOmz0nAnJ7jfEymSD3.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@PanPapryk: #!$%@? to, jest ładna pogoda idź na spacer. To tylko auto, pomalujesz na nowo i tyle. Sprawców mozesz poszukać ale szczerze wątpie ze ich znajdziesz, ale denerwować się z rana to bez sensu
  • Odpowiedz
@finchharold: Wiesz, z jednej strony to tylko rzecz, z drugiej strony nie można tak łatwo odpuścić, jak ktoś niszczy coś Twojego. Już teraz o tym nie myślę, ale chcę to załatwić porządnie.
  • Odpowiedz
@PanPapryk: benzyna ekstrakcyjna, najlepiej rozcienczalnik ekstrakcyjny i zmyjesz tak, że śladu potem nie bedzie, na to potem ręką lekko pastą tempo całą maskę i gotowe. Zrób to póki dobrze lakier nie zaschnał, ale raczej nie pokryli tego bezarwnym, więc usuniesz to bez problemu
  • Odpowiedz
W miejscu po zmywaczu lakier był bardziej matowy.

@Armo11: bo trzeba było to przepolerować jakąś lekką pastą ścierną i nałożyć na to jakiś prosty wosk. To normalne, bo lakier był w tym miejscu mocniej osuszony przez zmywacz
  • Odpowiedz