Wpis z mikrobloga

#gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomóż.
Dziś rano narzeczona zauważyła, że ktoś w nocy pomalował sprayem maskę naszego samochodu. :< Nikomu nie wadzimy, nikt inny tego nie miał. Sądzę, że jakieś gówniaki w nocy pomalowały, bo był pierwszy z brzegu.
Będę szedł do spółdzielni i sklepów obok sprawdzić czy mają kamery, ale może ktoś z Was już się spotkał z takim wandalizmem w okolicy Gdańsk Zaspa? Do tego jakiś pomysł jak usunąć taka farbę bez niszczenia lakieru? Chcę to dać do firmy zewnętrznej, ale może ktoś już bez problemu robił coś takiego we własnym zakresie?
Jak będę miał monitoring to wstawię je tu, może wspólnymi siłami uda się odnaleźć winnych.
Nie trzeba kawy z rana. :/
Sprawa już zgłoszona na policje.
Pobierz PanPapryk - #gdansk #motoryzacja #mirkopomusz #kiciochpyta
Mirko, bardzo proszę pomó...
źródło: comment_fFscoFt6qBdz1gmOmz0nAnJ7jfEymSD3.jpg
  • 97
@Shanikot: @PanPapryk: To jest tak zwany Symetryczny heksagram i wykorzystuje się go w rytualnej magii, gdzie linia nieprzerwana jest bardziej preferowana.

Symbol został stworzony przez zakon Złotego Brzasku, a później zastosowany przez Aleistera Crowley'a jako mechanizm o personalnym znaczeniu. Jest często noszony przez thelemitow jako znak religijnej identyfikacji i uznania.
Pobierz francez - @Shanikot: @PanPapryk: To jest tak zwany Symetryczny heksagram i wykorzystu...
źródło: comment_EeB7nVqD5rC5GzOBl2liLQFPsRCedH5u.jpg
@PanPapryk: sprobuj acetonem.. dopoki dobrze nie zaschlo.. tylko lakier też moze naruszyć.. ale tak czy siak szło by to malowania/wymiany a tak jest szansa że obejdzie się bez tego
@PanPapryk: wygląda na to że to jakaś większa akcja, bo przedwczoraj mojej znajomej z siłowni też pomalowali sprayem auto. Z przodu na masce miała wielki uśmieszek, a z tyłu na klapie "LECHIA GDAŃSK". Auto parkuje na przymorzu.

Z czystej ciekawości, masz Gdańskie blachy? Bo ona nie ma i myślała że to może przez to.
@PanPapryk: Może "#!$%@?łeś" sąsiadowi-patusowi miejsce i pewnie w dodatku masz inne blachy? Jeśli nie ma kamery to zrób zdjęcia wszystkich samochodów, zacznij parkować na innym miejscu i patrz kto "wrócił" na twoje miejsce. A potem to już trudniej, bo trzeba znaleźć świadka, który potwierdzi, że widział kogoś podobnego do tego sąsiada, żeby można było go przeszukać.

Ale to jest strasznie dużo zabawy, ja bym się tak nie poświęcał...
@PanPapryk: benzyna ekstrakcyjna powinna sobie poradzić z usunięciem farby w spreju bez uszkodzenia lakieru. W taki sposób usuwałem u siebie dzieła lokalnych artystów (drzwi po obu stronach, błotniki i pokrywa silnika) i lakier wyglądał jak nowy po zabiegu. Policja oczywiście nie odnalazła sprawców...
@sing: Mam Gdańskie blachy, w sumie zawsze parkuję na tym miejscu od kiedy tam mieszkam. Z miejscami parkingowymi jest problem, ale nie było sytuacji że ktoś stwierdził "to jego miejsce". Dalej jestem przy teorii, że to akurat przechodzace gowniarze.