Wpis z mikrobloga

  • 358
Piwne Mirko, #chwalesie
Piwo Bezalkoholowe IPA z Miłosławia, które opracowywałem od wczesnej wiosny, wreszcie poszło do butelek. Jestem mega zadowolony, bo czuć że to IPA (na zimno poszło 1,2 kg chmielu / hl) i nie czuć że to bezalko ;)
Dawajcie znać jak spróbujecie, nie powinno być dużego problemu z dostaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#craftbeer #piwo #kierowcy #bezalkoholowe
marcobolo - Piwne Mirko, #chwalesie
Piwo Bezalkoholowe IPA z Miłosławia, które opraco...

źródło: comment_RmFTPDIm5DPpATbW6V1BTuHuI8BimQ1P.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • 0
@marcobolo fajnie, gdyby nie alkohol to piłbym piwo częściej ;).
Wiesz może czy takie domowe piwo można uwarzyć na np. 2% alk. bez problemu?
  • Odpowiedz
@marcobolo: o kurde, stary! Opracowujesz piwa dla Miłosławia?! Szacun! Jakie jeszcze wcześniej wyszły spod Twojej ręki? :) Osobiście najbardziej chyba mi podszedł Witbier, co mnie zaskoczyło, bo nie lubię kolendry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tam jest tak elegancko wpleciona i wyważona, że ho ho! Z checią wypróbuje tego bezalkoholowego (o ile trafię), bo te ogólnodostepne koncerniaki wołają o pomstę do nieba. Pozdro! :)
  • Odpowiedz
  • 1
@metalowy_pasterz robię u nich od sierpnia 2017, więc raczej maczam paluszki w nowościach i tej pokręconej serii Miłosław Warzy Śmiało. Przekażę komplementy nt. Witbiera koleżance od przepisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcobolo: ejej, pytanie trochę z czapy, bo o inne piwo z Miłoslawa. Kupilem ostatnio Waszego Witbiera i o ile kiedyś to było całkiem niezłe piwo z wyczuwalną kolendrą i skórką pomarańczy, tak ostatnio to było tak #!$%@? niepijalne. Sama pszenica w smaku. Strasznie mdłe i puste. Czułem się jakbym zerwał pszenicę z pola i ją żuł. Co się z tym piwem stało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz