Wpis z mikrobloga

Piwne Mirko, #chwalesie
Piwo Bezalkoholowe IPA z Miłosławia, które opracowywałem od wczesnej wiosny, wreszcie poszło do butelek. Jestem mega zadowolony, bo czuć że to IPA (na zimno poszło 1,2 kg chmielu / hl) i nie czuć że to bezalko ;)
Dawajcie znać jak spróbujecie, nie powinno być dużego problemu z dostaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#craftbeer #piwo #kierowcy #bezalkoholowe
Pobierz marcobolo - Piwne Mirko, #chwalesie
Piwo Bezalkoholowe IPA z Miłosławia, które opraco...
źródło: comment_RmFTPDIm5DPpATbW6V1BTuHuI8BimQ1P.jpg
  • 127
@marcobolo:
Panie, czekam mocno na to piwo. W moim mieście to jest tylko dostępny Kormoran 1 na 100.
Ciekawie się prezentują chmiele, ale znając moje miasto, to pewnie nigdzie nie kupię w nim tego piwa :(
Szkoda, wiadomo już może, w jakich sklepach będzie można zakupić to piwo, kiedy będzie dostępne? Ile będzie kosztować? Ktoś coś wie?
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
@DonislawDev jak możesz kupić u siebie 1/100 to powinno udać się i z tym ;) W tym tygodniu już wyjeżdża, na bank na początek sklepy specjalistyczne, ale sieci też niedługo dostaną. Jak to jest w przypadku w sumie 99% piw z Miłosławia.
P.S. Na cenę nie będziesz narzekać ;)
@marcobolo: szanuję w opór i czasem żałuję, że nie mieszkam w Polsce, bo bezalkoholowe sztosy to to, czego potrzebujemy :D

Tak z ciekawości - nie martwiłeś się, że ze względów marketingowych piwo "bezalkoholowe" może sobie gorzej radzić na rynku niż "niskoalkoholowe"?
@marcobolo:
Tak do 5-6zł za butelkę to mogę dać. choć konkurencja z Kormorana 1 na 100 jest ostra, ale ostatnio jak trafiłem na Kormorana i czasami mi się to zdarza, to parta raz jest bardzo owocowa (mango, brzoskwinia i takie tam, bardzo mi smakuje), a innym razem cytrusy się chowają i wychodzi mocne żyto, taki żytny smak. W sumie to i tak jest bardzo dobre, ale jednak preferuje cytrusy( ͡°
@marcobolo:
Ostatnio to piłem Miłosława w Grudniu albo w listopadzie, więc czas na drugą szanse.
Widzę, iż obecnie w Żabce jest promocja na Miłosławy, co Pan polecasz? Do wyboru jest:
- Marcowe, niefiltrowane, pilzner, Witbier, Blond Ale.
(chyba wezmę jednego Pilznera, a dalej to nie wiem).
@marcobolo: W sumie głupio, że IPA, skoro już jest 1/100. Zrobilibyście porter bałtycki bezalkoholowy, żeby nie było czuć, że bezalkoholowy, to byłby hit światowy. ;P