Wpis z mikrobloga

Pytanie czysto retoryczne, taka gra w ciemno: macie ukryte dwa takie same modele telewizora Philips 55 cali ale jednak różnią się matrycą, jedna jest VA 60hz Direct LED druga 120hz IPS Edge-LED, pozostałe parametry telewizora takie same. Oczywiście jak wspomniałem to tylko pytanie, którą opcję byście wybrali, VA 60hz czy IPS 120hz? gdyby wszystko pozostałe było takie same.
#philips #telewizja #elektronika #telewizory #led #tv #ambilight #rtveuroagd #cokupic #pomocy
  • 10
dodam, że zależy głównie tylko pod konsolę PS4 ze względu na ambilight oraz wieczorami netflix, albo zapomnijcie, że to Philips i nadal czekam na pozostałe opnie co lepiej
@Kaolin28: TV Philips są robione przez chińską firmę TP Vision a potem jest naklejany znaczek.
Odradzam tą markę, bo sprzedają gówniane telewizory a potem nie chcą ich serwisować i zostajesz na lodzie.
Dzięki temu jak mnie potraktowali obiecałem, że już nigdy nie kupię nic Philipsa i będę odradzał ludziom ich telewizory.
@Kaolin28: Dwa lata temu kupiłem mocno polecany (również na wykopie) 49PUS 6561. Byłem całkiem zadowolony, do czasu kiedy po krótkim czasie pojawiły się plamy na matrycy. Wymienili matrycę. Po roku oddałem ponownie, wymienili na nowy. Chyba niedługo oddam i zażądam zwrotu gotówki. Sam ambilight całkiem spoko, ale rodzicie niedawno kupili sobie samsunga (MU7002) chyba i jak patrze na niego a potem na swojego Philipsa, to mam ochotę go wywalić przez okno.