Wpis z mikrobloga

@madtrexx: Wizualnie ładny, fajna bryła, dla mnie jednak za duży. Z plusów - fajna otwarta, a jednak oddzielona od części dziennej kuchnia i dobrze, ze dolny kibelek jest w oddaleniu od salonu, przez co korzystanie nie będzie niezręczne w przypadku gości :) Z minusów (bardzo subiektywnie) - zbędne balkony na pietrze, przy tarasie i ogrodzie praktycznie się z nich nie korzysta, a dość podnoszą koszty.
@madtrexx: Sama jestem palaczem i to jest w zasadzie jedyne zastosowanie jakie widzę dla takiego balkonu. Przy takim metrażu na pewno miałabym osobną pralnię wraz z suszarką, a te kilka dodatkowych tysi w kieszeni spokojnie zmotywowało by mnie do zejścia na dół. Tym bardziej, że nie palę od razu po przebudzeniu, tylko dopiero po wypitej kawie, a wieczorem przed myciem zębów. W dalszym ciągu uważam za zbędne, za to za dobrze
@madtrexx: Jak dla mnie bardzo fajny. Plus za wydłużenie garażu i zostawienie miejsca na warsztat, ogromna otwarta przestrzeń (salon+jadalnia+kuchnia) przy czym kuchnia dość daleko od salonu więc zapachy nie powinny się mocno roznosić. Kolejny plus za okna narożne. Kolejny plus (tak jak @VanjaGdy wspomniała) toaleta daleko od salonu, ale jednak na tym samym piętrze. Kolejny plus za garderobę + oddzielną łazienkę w głównej sypialni. Balkon nad tarasem na plus. Reszta balkonów
@madtrexx: sypialnie na piętrze, garderoba na piętrze, a pralnia w piwnicy? 2 piętra niżej. Powodzenia w noszeniu prania w koszu 2 piętra w tę i z powrotem :> Już z parteru na piętro jest to uciążliwe, 2 piętra w każdą stronę to już przerąbane.
@madtrexx: Myśmy bardzo się napalili na projekt, niestety z powodu zmiany pracy musieliśmy zmienić miejsce i pożegnać się z marzeniem o takim domku. Jakkolwiek spędziłem dużo czasu na szukaniu odpowiedniego projektu i ten naprawdę jest przemyślany i przestrzenny. Obecnie kupiony już projekt leży i się kurzy i raczej go nie zrealizujemy.