Wpis z mikrobloga

Ogłaszam tag #naukowcywiary za najbardziej walący hipokryzją i propagandą na całej tej śmiesznej stronce.

Sama nazwa "naukowcy wiary" sugeruje tag o wierzących naukowcach, ale jakimś dziwnym trafem pomijani są ci wierzący, ze szczególnymi dla ludzkości osiągnięciami, ale nie będący chrześcijanami. Św Tomasz nie mógłby stworzyć nowej katolofilozofii na bazie Arystotelesa gdyby nie przetłumaczyli go Arabowie i nie przetrzymali u siebie. Od alfabetu po system liczbowy przez optykę, astronomię, filozofię, matematykę - wszystko to przylazło przez Wenecję do europy z bliskiego wschodu. Tysiące zaginionych w pożarze Biblioteki Aleksandryjskiej dzieł powróciło do europy będąc wtórnie tłumaczone na łacinę i grekę z arabskiego. Dziesiątki czysto arabskich naukowych pism powstałych jedynie dzięki mecenatowi Islamistycznych (tak wiem wtedy inny był trochę islam) władców było wykorzystywane w europejskich uczelniach jako kanon.

Kto to wszystko wie tego śmieszą posty na tym tagu, choćby były nie wiem jak super i prawdziwe. Zmieńcie nazwę tagu na #naukowcychrzescijanscy albo wykażcie się RiGCzem i napiszcie o prawdziwych autorach wielu przypisywanym kulturze chrześcijańskiej odkryć.

No i jeszcze tagują to #gruparatowaniapoziomu często. Chyba grupa ściemy katolickiej.

#bekazkatoli #ateizm #gimboateizm #oswiadczenie #neuropa
Pobierz lakukaracza_ - Ogłaszam tag #naukowcywiary za najbardziej walący hipokryzją i propaga...
źródło: comment_UfESbDJ0gkT27RgZLqiUI2aO2XdZ0Ba3.jpg
  • 49
@lakukaracza_:

Ośmieszenie tego tagu to teraz mój nowy życiowy cel.


Widzę, że masz sporo wolnego czasu. Ale nawet mogę ci zaproponować jak możesz to uczynić ciekawsze a twoje zarzuty bardziej solidne. Otóż, skwantyfikuj i wyważ wszystkie znaczące osiągnięcia naukowe i oblicz na ile wpisów @Hans_Landa powinien statystycznie mieć wpis o muzułmanach. Jestem w stanie się założyć, że ma jeszcze sporo wpisów przed sobą.
@lakukaracza_: No ja tam kiedyś zadałem pytanie

Jak rozumiem podejmujesz się kompleksowej analizy tez przedstawianych na wykopie? Czy zajmujesz się tylko wrzucaniem przykładów które są w opozycji do tych tez, które tak właściwie nie obalają tez szczegółowych? Czyli nie będziesz na podstawie jednego przykładu starał się wyciągnąć daleko idących wniosków?

Jak np. była jedna kobieta którą KK szanował i z tego wnioskujesz że kobiety w tamtych czasach były szanowane przez KK?
@inverter: Mój kontent jest mój, nie podoba się - czarnolista.

pogardę dla ludzi myślących inaczej


Pogardę dla idiotów mam wrodzoną

posługując się naciąganymi półprawdami


Poproszę link do źródła

i bzdurnymi tezami


Poproszę link do źródła

Ty śmiesz #!$%@?ć się do wpisów o historii


No śmiem bo widzę jaki cel obrali sobie autorzy tego tagu - wybielanie KK

to jest dopiero hipokryzja


Nie jest. To sam czysty, choć odrobinę za szczery i
Mój kontent jest mój, nie podoba się - czarnolista.


@lakukaracza_: widzisz stary, to jest właśnie ta hipokryzja

Co do przykładów to szczerze nie mam ochoty wdawać się z Tobą w kolejną dyskusję, ot chociażby chyba w ostatnią niedzielę pisałeś czemu urodzin nie obchodzi się od dnia poczęcia, co jest tak głupie że aż w oczy szczypie
Było tego w cholerę ale naprawdę nie mam ochoty w ten piękny niedzielny wieczór
Z
@miesnakrowa:
Kiedy Ja sam już kilka razy pisałem:

Przecież my uderzyliśmy się w pierś i nigdzie nie pisaliśmy o tym, że to Kościół jest tak i fajny i postępowy. Wiemy, że ma też swoje mroczne czasy, ale seria wpisów powstała w celach odkłamania historii jakoby Katolicyzm hamował jakikolwiek rozwój i gdyby nie KK to dzisiaj byśmy kolonizowali inne układy gwiezdne.

Chcieliśmy poświęcić też jakiś wpis na temat tej ciemniejszej strony kościoła.
czemu urodzin nie obchodzi się od dnia poczęcia


@inverter: Tak to dokładnie brzmiało: Dlaczego zamiast urodzin nie obchodzi się poczęcin. Nie gadaj, że ta gra słów Ciebie przerosłą i nie zrozumiałeś? A całość kontekstu to aborcja.

Czyli odejmujesz od daty urodzin 9 miesięcy i masz datę poczęcin, które katolicy powinni obchodzić. - wersja dla prostych chłopaków
@lakukaracza_: i nie napisałeś tego żeby się #!$%@? tak dla zasady prawda? Dobrze wiesz że dnia poczęcia nie da się dokładnie ustalić, szczególnie jeśli ktoś uprawia seks codziennie, poza tym od samego stosunku do poczęcia też nie mija dokładnie mierzalna liczba godzin, więc jak tu świętować dokładną datę? Twój wpis był jedynie oznaką pogardy dla ludzi uważających że należy chronić każde życie, co w nim było wartościowego?
No ale widzę tutaj już po miesiącu naszych wpisów sami lepiej wiecie od nas o czym będą.


@Hans_Landa: Ja nie mówię jak będzie, ja mówię jak teraz jest i jak ja to widzę. Mam w szklanej kuli znaleźć że będzie fajnie?
@lakukaracza_: Szukasz sensacji na siłę. Nazwa może być faktycznie zbyt ogólna, ale w pierwszym poście dosyć jasno opisali, czego tag będzie dotyczył. Śmieszy Cię, że w tagu o wkładzie ludzi kościoła w rozwój nauki piszą o naukowcach katolickich i wkładzie kościoła w naukę? xD Jeżeli chcesz wchodzić w polemikę z tagiem, to oraj ich za nieścisłości historyczne i kłamstwa, zamiast się kompromitować.