Wpis z mikrobloga

Dzisiaj skończyłem kolejny portfel, tym razem trochę większy, który oprócz dowodu rejestracyjnego i kart płatniczych pomieści też banknoty bez konieczności składania ich na pół.

Wykonanie w całości ręcznie, i tak, komuś się chce dłubać skórę igłami ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk, z włoskiej, roślinnie garbowanej skóry w kolorze ciemnego brązu.

#pepciozaszyje <<<< jest już Was tutaj ponad 100 osób, co bardzo doceniam, mając jednocześnie świadomość, że mogę trochę przynudzać podobnymi realizacjami, ale postaram się to urozmaicić :)

#diy #modameska #chwalesie #portfel #leatherworking
Pepcioza - Dzisiaj skończyłem kolejny portfel, tym razem trochę większy, który oprócz...

źródło: comment_ptvMHkxlcB6fzxdfzsz8tlg4xGG5N0h2.jpg

Pobierz
  • 27
Wykonanie w całości ręcznie

350 złotych


@Pepcioza: dałoby się jakoś zautomatyzować pracę (zakładając, że byłoby to x sztuk)? Albo jakoś inaczej obniżyć cenę (np. zmienić materiał na tańszy - chociaż spodziewam się, że ten kawałek skóry jako materiał to mały ułamek ceny, a najdroższa jest praca)?

Chodzi o to, że już od dłuższego czasu szukam portfela, który spełniałby kilka wymagań, które sobie założyłem. Tzn. taki który obecnie używam, ale ma już