Wpis z mikrobloga

Ledwo po maturze, a ja właśnie powtarzam sobie matematykę rozszerzoną i powoli biorę się za materiał z analizy matematycznej, bo chcę być przygotowana na studia.

Jestem rozsądna i solidna czy #!$%@?, że się uczę w wakacje zamiast chlać? xD

#matura #studbaza #gownowpis
  • 67
  • Odpowiedz
@Matricaria: Nie wiem, na jakie studia idziesz, ale obczaj sobie sylabus i przerabiaj tą matmę. Nie słuchaj pieprzenia, że to głupie i szkoda czasu, bo jak się ogarniesz na studiach, to będziesz mieć w opór czasu. Jak nie, będzie dramat, zły sen, out ze studiów. U nas to był jeden z głównych powodów redukcji stanu o około 1/7...

Ja byłem na mat-fizie i coś z analizy umiałem, ale ćwiczenia ledwo zaliczyłem,
  • Odpowiedz
@Matricaria daj spokój. Zip na pwr to się robi jako drugi kierunek jak ktoś ma za dużo wolnego czasu. Zanim przyjdą kolokwia i egzaminy 5 razy zapomnisz czego się uczyłaś w czerwcu. Jak dla mnie szkoda wolnego czasu.
  • Odpowiedz
@Matricaria: Teraz masz dużo wolnego a potem lepiej iść na imprezę niż musieć cisnąć analizę. Jeśli chodzi o samą teorię to polecam Wykłady z analizy matematycznej Rudnickiego, z niej się najwięcej nauczyłem.
  • Odpowiedz
@Matricaria: inni będą #!$%@?ć zbóje, uczyć się razem, poznawać i imprezować w trakcie sesji, a ty wszystko zdasz i będziesz siedzieć w domu xD nie ucz się tego gówna, przemielą cię tym jeszcze tyle razy, że będziesz tym rzygać, rób naprawdę cokolwiek innego, masz najdłuższe wakacje życia, już lepiej je przechlać niż przeznaczyć na naukę analizy, które de facto nic ci w dalszej perspektywie nie da, bo w pracy wszystko i
  • Odpowiedz
@Matricaria: a i ciekawe z kim będziesz chlać jak wszyscy jeszcze będą się uczyć do trzecich terminów xD mówię ci, nie tędy droga, mam w tych sprawach już pięcioletnie niechlubne doświadczenie xD
  • Odpowiedz
@Matricaria: nawet nie wiesz jak bardzo tracisz czas. Na ZIPie jest tylko semestr analizy i algebry. Dochodzisz do całek i dziękuję dobranoc. Lepiej geometrię wykreślną rusz, jak już coś musisz, bo tam jak trafisz na złego prowadzącego to kaplica
  • Odpowiedz