Wpis z mikrobloga

@Matricaria: Drugi rok ziipu here, co prawda na PW, ale podjrzewam ze program podobny - odpusc sobie. Na samym poczatku pewno bedziecie mieli wstep do matematyki zeby wyrownac wasz poziom, teraz idz chlac , albo znajdz jakas robote - to bardziej ci sie przyda ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Matricaria: pierwszy semestr analizy matematycznej to wlasciwie 2 wieczory po 2-3h poznawania teorii. Duzo sie powatarza, czesc pochodnych, duzo o szeregach, granicach itp.

Jesli bedziesz sie uczyc na bieżąco (czyt robić listy zadań) to bedziesz miec aż za dużo czasu wolnego
@Matricaria: Zależy gdzie chcesz studiować. Bo jak uczelnie #!$%@? to nie warto. A jak masz ciekawy kierunek to będziesz sobie pluła w brodę, że nie ćwiczyłaś wystarczająco zadań i nie umiesz tego jeszcze intuicyjnie.
@Matricaria moja dziewczyna studiowała ZiP na Pwr i bardzo sobie chwali. Teraz jednak spokojnie sie wyluzuj i korzystaj z wakacji, bo na nauke jeszcze bedzie czas i to wystarczajaco duzo (oczywiscie jezeli dzienne studia bez pracy). A co do analizy matematycznej to tylko ETrapez. Pozdrawiam
@Matricaria: bardziej bym postawił na jakieś bardziej praktyczne rzeczy jak już chcesz się uczyc (programowanie xD albo np naukę jakichs programów inżynierskich, choćby CADa czy czegoś innego) bo jeżeli nie studiujesz samej matmy to #!$%@? te całki i inne badziewia w 2-3 semestry i jajo z tego potem.
@Matricaria: nie umiesz wyluzowac. mam ten sam problem, tylko zamiast uciekac w nauke, uciekam w wykop.pl i inne bzdety, ktore nic mi nie dadza w przeciwienstwie do dobrych studiow. ciezko powiedziec czy bedziesz zalowac, zalezy czy jestes sentymentalna/nostalgiczna.