Wpis z mikrobloga

Byłem na spotkaniu z różową z #tinder . Laska wydawała się nieśmiała, ale gadka nawet się kleiła. Spotkanie trwało już dobrą godzinę gdy oznajmiła, że za 20min musi uciekać, bo daleko mieszka, a następny autobus ma bardzo późno.
Zaproponowałem, że ją odwiozę. Odparła, że pojedzie autobusem i nie muszę się kłopotać. Więc jednak #przegryw
Ostatecznie zgodziła się, abym ją odprowadził na przystanek. Powiedziałem, że skocze tylko po parasol do samochodu, bo akurat padało. Teraz zmierzam do momentu w którym postanowiłem założyć konto na wykopie i opisać całą sytuację. Ona zobaczyła samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mianowicie Mercedesa W205 C300 Coupe AMG. Mam jeszcze fajowego wrapa, więc auto wygląda jak milion monet ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nagle laska KOMPLETNIE zmienia zdanie. Prawie, że błaga abym ją odwiózł. Na początku to nie wiedziałem co się #!$%@?ło w czasie tych 2min z i do samochodu, ale szybko trybie ocb. Odrapałem, że niech idzie na ten autobus jednak sama bo pada, a mi fura moknie i tak się rozstaliśmy. #przegrywa ale #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
  • 8
@d9yMXtSg: Różowa pokazała prawdziwe oblicze, ale trzeba było się zachować z klasą i ją na ten przystanek odprowadzić. Rozumiem, że chciałeś się poczuć lepiej, ale z jej punktu widzenia wyszło na to, że chciałeś się pochwalić autem