Wpis z mikrobloga

1.Adres był wcześniej znany.
2. @Kuracyja dostał niesłusznie .
3. Zamiast to załatwić w normalny sposób,to pokazał jedynie jakim jest patusem .( ͡° ͜ʖ ͡°)
4.Parówix pokazał jakim jest frajerem uderzając i poniżając słabszego od siebie ( Uwierzcie , nie uderzył by gdyby kuracyja był o głowę większy )
5.Najlepsze jest w tym,że to Ten pajac rafonix więcej straci niż kuracyja xD( w sensie finansowym )
6.Jakim trzeba być upośledzonym, żeby nagrać i udostępnić nagranie w którym kogoś się uderza .
7.Potwierdził tylko ,że jest na liścia skoro musi brać obstawę na przeciętnego obywatela .

#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 18
@KozussziJB: W przeciwieństwie do niego ,nie bije słabszych bo mam zasady . Taki kozaczek jesteś bo myślisz,że koledzy ci pomogą ? haha. naprawdę ci nie radze tak cwaniaczyć bo nie wiadomo na koko możesz wpaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odrobi, bo patostreamy zawsze jakiś hajs będą dawać, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że stulejka będzie chociaż miała kanta na biegłego, w kazdym badz razie najblizsze tygodnie moga byc interesujace jezeli bedzie to trafiac na glowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_Squno niestety, laptopa używam tylko do pracy, na telefonie czasem odpale Tucznika i chwile się pośmieje. To nie ja tu zgrywam kozaka przez kabel mój drogi jednocześnie namawiając do zaebania z ucha na psach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@darthbercik: Tak,odrobiłby gdyby był na YT .Na Dlive posiada 300-800 widzów i zarabia ok 3,4 tys, z tego musi dać na mieszkanie,samochód,rokse,wyżywianie itp... Więc,co ty próbujesz mi wciskać za bzdury . Gdyby miał tyle hajsu o którym wspominasz to nie szukał by jakichś dodatkowych pieniędzy .
@KozussziJB: Gdyby kolega miał coś z oczami ,to kuracyja dostał za free i to mi się nie podoba . Za co zwykły ,niezagrażający nikomu człowiek miałby dostać ? za to ,że pokazał już znane wszędzie zdjęcie bloku ?. Ty lepiej odróżnij sprzedawczyka od kogoś kto nie słusznie został zaatakowany ( do słabszego od siebie ). Gdyby to był równy sobie gość to ,w tedy byłby sprzedawczykiem . Myślisz,że gdyby rafon dostał
@Mr_Squno rozluznij zwieracze, bo juz za bardzo ujadasz jak na gadke przed kabel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam jego sytuacji, nie sledze najwidoczniej tak jak Ty losow debili jego pokroju 24/7 Zamiast tego proponuje trochę pouczyć się czytania ze zrozumieniem, bo jedyne odniesienie jakie znajdziesz w moim poscie do pieniedzy, to fakt iz patostream jakiś hajs będzie dawac, nigdzie nie jest napisane, że ten kretyn śpi na