Aktywne Wpisy

sztywny_misza +91
encart30 +63
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





Potrzebuję Komunikatory audio p2p oparty o WebRTC, działające online.
Póki co znalazłem to https://www.talk.gg