Wpis z mikrobloga

Z pokolenia Polaków 20+ nie zrobią już "nowoczesnych", antykatolickich , pro imigranckich białych rasistów. Więc programowanie będzie odbywać się od najmłodszego pokolenia, a trzeba zacząć od sprawdzonych wzorców z zachodu, czyli promowania wychowywania dzieci przez pseudo rodziny par osób tej samej płci. Potem pójdzie z górki. Rewolucja komunistyczna idzie jak walec wraz z mas mediami, jak widać w Polsce pod względem moralnym jeszcze się bronimy przed neokomunizmem, niestety w kwestii gospodarki już dawno w Polsce idziemy w stronę socjalizmu.


#neuropa #bekazprawakow #homoseksualizm #shitwykopsays
Majk_ - >Z pokolenia Polaków 20+ nie zrobią już "nowoczesnych", antykatolickich , pro...

źródło: comment_tefBfS9dW4oRjT2bfdIKOd4mXH6XxlnE.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: Mnie niestety zmamił mój chłopak, a byłem prawicowcem. Czasem sobie myślę, że to jakiś agent Mossadu, FSB i Sorosa mający za zadanie neutralizować niebezpieczne jednostki.
  • Odpowiedz
@Majk_: Aż trochę żal mu mówić że ludzie w wielu 20+ JUŻ SĄ jednymi z najbardziej zachodnio myślących pokoleń w tym kraju. Cholera, nawet takie Lubuskie, Zachodniopomorskie czy częściowo także Dolnośląskie mają statystyki społeczne typowe dla krajów zachodnich. Tam około 1/3 dzieci jest rodzona poza małżeństwami, mniej niż 20% społeczeństwa chodzi regularnie do kościoła, jedne z najwyższych wskaźników dla legalizacji małżeństw homoseksualnych, In Vitro, aborcji oraz całkowitej separacji między kościołem
  • Odpowiedz
@rebel101: Jako człowiek z Dolnego Śląska mogę potwierdzić, obecnie to nawet na wsiach czy w małych miasteczkach pary homoseksualne są społecznie akceptowane,(nawet wśród "moherowych beretów") dzieci nieślubne nie są w jakikolwiek sposób dręczone, a i w takich drażliwych tematach jak aborcja, mentalność jest "zachodnia".
  • Odpowiedz
@DaKnight: Tylko co z tego skoro najbardziej znaczący politycy dalej podchodzą do takich spraw jak do najgorszej zbrodni? Mimo wszystko, dobrze wiedzieć że jednak jakieś zmiany zachodzą w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@Majk_: Aż trochę żal mu mówić że ludzie w wielu 20+ JUŻ SĄ jednymi z najbardziej zachodnio myślących pokoleń w tym kraju. Cholera, nawet takie Lubuskie, Zachodniopomorskie czy częściowo także Dolnośląskie mają statystyki społeczne typowe dla krajów zachodnich. Tam około 1/3 dzieci jest rodzona poza małżeństwami, mniej niż 20% społeczeństwa chodzi regularnie do kościoła, jedne z najwyższych wskaźników dla legalizacji małżeństw homoseksualnych, In Vitro, aborcji oraz całkowitej separacji między kościołem
  • Odpowiedz