Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@americanstarspl: na miejscu xD bawi mnie takie podejście do lasek, normalna ładna dziewczyna, figura w porządku, nic jej nie szpeci. Jak czytam takie komentarze jak Twój to mam wrażenie ze nigdy nie widziałeś kobiety chociaż w bieliźnie. Tak wygląda kobieta kumplu xD Zdarzają się perełki 10/10 ze szczupła, duże piersi i okrągły tyłek, idealnie symetryczna twarz ale to rzadkość. Tej na zdjęciu nic nie brakuje, jest nawet ponad przeciętna bym powiedział
@nod37: ty chyba nie kumasz skali 1-10 jak 3/4 społeczeństwa zresztą

5/10 to jest przeciętna dziewczyna, taka jak ta u opa
9/10 to jest niemal ideal, takich kobiet jest ta garstka i to na pewno nie jest ta pucułka xD

Sam piszesz że jest nawet ponad przeciętna. A przeciętna to 5/10 nie? Niezumiem czemu jest taka tendencja żeby oceniać coś na zasadzie 8-9 jeżeli jest po prostu ok, 5/5 jeżeli nawet
za mało, ja bym dał 8-9/10. Laska jest śliczna.


@nod37: Ale że w każdej takiej sesji idzie Photoshop to Ty wiedz. Mam za sobą zarówno szkolenia jak i profesjonalny retusz takich fotografii. Jedno (!) zdjęcie typu "beauty" to 6-7 godzin pracy. Regulacja owalu twarzy, obniżenie ramion, powiększenie oczu i ust, mniejszy nos (i regulacja kształtu), poprawa symetryczności twarzy, mniejsze czoło, "więcej" włosów (+ usunięcie odstających), powiększenie piersi, wymodelowanie talii, podniesienie łydek
@madrenax o jaki biały rycerz się włączyl. Jarasz się zdjęciem ociekającym fotoszopem i cmokasz na przecietna dziewczynę, serio zobacz inne zdjęcia a potem wyjdź z piwnicy na ulicę. Przekonasz się że wzdychanie i ocenianie w skali 0-10 jest smutne. Uprzedzajac, posluzylem się twoją skala żebyś zakumal. Do niej nic nie mam, nie znam jej, odnoszę się do zdjęć.