Wpis z mikrobloga

@pomidorowymichal1: > "poznałem przez tindera sporo fajnych dziewczyn"

Co kto woli. Ja nie mam czasu na umawianie się z randomowymi dziewczynami z internetu. Znacznie lepiej sprawdza się u mnie kontakt przez zwyczajne poznanie kogoś w miejscu w którym spędzamy razem czas (uczelnia/praca/etc). Wtedy raz że nie tracę czasu na jakieś "zapoznawanie się", to jeszcze wiem że dziewczyna ma podobne zainteresowania, albo przynajmniej nie jest fałszywa i nie szuka tylko przysłowiowego "bolca"
  • Odpowiedz
Ja nie mam czasu na umawianie się z randomowymi dziewczynami z internetu. Znacznie lepiej sprawdza się u mnie kontakt przez zwyczajne poznanie kogoś w miejscu w którym spędzamy razem czas (uczelnia/praca/etc). Wtedy raz że nie tracę czasu na jakieś "zapoznawanie się", to jeszcze wiem że dziewczyna ma podobne zainteresowania, albo przynajmniej nie jest fałszywa i nie szuka tylko przysłowiowego "bolca"


@Acidiscus: no mi zaden dłuższy związek z otoczenia nie wyszedł więc
  • Odpowiedz
@rozowy_transformator Jaki jest sens robić takie eksperymenty, skoro z każdy logicznie myślący człowiek z góry wie wie jaki będzie wynik... Psujecie tylko Tindera zmniejszając szanse na to że ktoś nie #!$%@? pozna kogoś fajnego...
  • Odpowiedz