Wpis z mikrobloga

Czy te religijne osoby muszą się modlić na ulicach? Co to kościołów im zabrakło? Wielkie oburzenie bo chce się przecisnąć w dresie i klapkach między nimi. Jeszcze niech klęczniki jak dywaniki Araby sobie zabierają(°°

No i ten kult śmierci, wszędzie martwe kwiaty. Sobie rosnąć nie mogły ku uciesze ludzi? Musieli je zniszczyć w imię boga bo z ludzi ofiary to teraz obciach, lepiej z kwiatków.
#bekazkatoli #bekazpodludzi #gimboateizm #ateizm
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LiShang: Pewnie to samo co chcą osiągać katolicy podając do sądu człowieka, który podarł książkę.

Z jednej strony zostały urażone uczucia religijne, z drugiej osobiste.
Dlaczego te religijne mają być ważniejsze?
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Przeszkadza dlatego że są zamknięte drogi, jest głośna i przez to uciążliwa. Moglibyśmy wyjść na ulicę i zacząć oddawać cześć nieistniejącym rzeczom, ale potrafimy logicznie rozumować i mamy RIGCZ - nie chcemy bezsensownie przeszkadzać innym. Mam nadzieję że pomogłem.

@superblee66: Od kiedy bycie katolikiem (wierzącym) jest wymagane, by zostać pochowanym na cmentarzu?
  • Odpowiedz
@Junpei1948 Ja nic nie mówię, że coś ma być ważniejsze od czegoś innego. Podałem tylko ten przykład na głupie generalizowanie i stwierdzenie Lakukaraczy że katole tak go indoktrynują, ze czuje sie zagrożony ograniczeniem wolności XD natomiast LGBT w niczym nie chce mu ogarniczyć wolności.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ @neo_1995: generalnie sprawa jest taka, że procesja dzieje to teraz do roku, na godzinę/dwie i jeśli komuś to przeszkadza to on ma problem z głową, a nie ci ludzie na dworze. A prucie sie o to w internecie to festiwal gimboateimu wymieszany z wrodzonym / nabytym spierdo#eniem. Te głaskanie się po jajkach jacy my jesteśmy freethinkerzy.

Zignorujcie katolików na ulicach tak jak oni ignorują was w domach. Czy
  • Odpowiedz
tak jak oni ignorują was w domach.


@Xodet: XD

Kawał roku. Moja ostatnio 40km musiała jechać po tabletki bo klauzula sumienia, a nie mogła opuścić ani jednego dnia przecież. Już nie wspomną o cyrkach z tabletkami dzień po. Śmieszne.
  • Odpowiedz
@neo_1995: no wiec tak jak mówiłem. Ból d--y o jeden dzień. W twoim przypadku to choroba / uprzedzenie / odchyl niestety. Zawsze szkoda.

Serio spójrz na skale tego zjawiska i w refleksji zastanów się jak wielki jest to problem w twoim ateistycznie eksponowanym życiu. Jeśli w skali roku ten czas,jest problemem, to wnoszę jak powyżej.

@lakukaracza_ nie identyfikuję się z tym prawem i mam gdzieś rząd i jego nędzne
  • Odpowiedz
@Bokrug: > Muzułmanie też modlą się na ulicach
Zasadniczo, to modlą się w meczetach. Jeśli chodzi o modły na ulicach, np. w Paryżu to tylko ze względów logistycznych; w Paryżu jest proporcjonalnie zbyt mało meczetów w stosunku do ilości wiernych.
  • Odpowiedz
@LiShang z tego co kojarzę to miejscem kultu czci wiary rzymskokatolickiej jest kościół. Za takie łażenie i blokowanie ulic powinny lecieć mandaty. Potem człowiek chce przejechać i musi czekać aż jaśnie państwo ruszą dupsko. I potem jeszcze się na mnie patrzą jak siedzę w samochodzie jak na jakiegoś idiotę bo nie chodzę i nie uczestniczę w jakimś pseudo zebraniu wśród spoconych starych bab. Śmiechu warte te argumenty tak jak i ta
  • Odpowiedz