Wpis z mikrobloga

Czy te religijne osoby muszą się modlić na ulicach? Co to kościołów im zabrakło? Wielkie oburzenie bo chce się przecisnąć w dresie i klapkach między nimi. Jeszcze niech klęczniki jak dywaniki Araby sobie zabierają(°°

No i ten kult śmierci, wszędzie martwe kwiaty. Sobie rosnąć nie mogły ku uciesze ludzi? Musieli je zniszczyć w imię boga bo z ludzi ofiary to teraz obciach, lepiej z kwiatków.
#bekazkatoli #bekazpodludzi #gimboateizm #ateizm
  • 45
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Modlą się na ulicy bo jest to tradycja procesji, która przetrwała do naszych czasów. Oczywiście Ty to wiesz, ale co tam trzeba się dowartościować plusikami gimboateistów.
Gimboateiści mają jakieś tradycje oprócz ciągłego poczucia indoktrynacji ?
  • Odpowiedz
@LiShang: Co to jest #!$%@? za argument, że to tradycja? XDDDDDDD Idźcie się lizać po jajkach do kościołów, a nie drzeć mi mordę pod oknami. Niczym się nie różnicie od LGBTQWERTY - na siłę #!$%@? wszystkim swoje bajki.
  • Odpowiedz
Modlą się na ulicy bo jest to tradycja


@LiShang: chyba ze to arabowie, wtedy ich zdjecia sa na głównej a w komentarzach nawolywanie do krucjat. I nie chodzi o nic wiecej poza modleniem się na ulicy
  • Odpowiedz
@neo_1995 To jest taki argument mój uciśniony biedaczku, że jeżeli jakiś obyczaj w danym kraju czy kręgu kulturowym, który powstał wieki temu i przetrwał do współczesności a jego nieprzestrzeganie nie ma dla ciebie żadnych konsekwencji to ma prawo być dalej kultywowany mimo stękania gimboateistów.
Kto Ci coś na siłę #!$%@? ? Chuligani Jezusa Cię dojechali i pobili czy o co Ci chodzi ? Zgłoś na prokuraturę i tyle.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: xD nie chodzę do kościoła, ale mając na uwadze że boże ciało jest raz w roku, musisz koleżko i ci co ci wturuja przejechać się do jakiegoś kraju, gdzie na rogach ulic są meczety, oraz doświadczyć modłów na ulicy, gdzie jest zamykana jak tylko dywaniki rozłożą.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: islamski rak mózgu uaktywania się czesto, atakuje innych, są ofiary.

POLSKI rak kosci, nie atakuje, nie ma ofiar, a osoby zarażone pokazuja swoja chorobe kilka razy do roku, w swieta co niedziele sa nie szkodliwe zamykajac sie w swiatyniach, nikt nie nawoluje do nawracania sie.

Jesli nie widzisz różnicy, skoro już do takiej analogi musiałeś to sprowadzić, to nie mamy o czym rozmawiac xD
  • Odpowiedz
@Herubin:

Ruchy LGBT - chcą więcej wolności dla siebie, nie chcą ograniczać mi wolności
Ruchy Katolickie - chcą mniej wolności dla mnie

Jako wolnościowiec to jest dla mnie sedno rozróżniania
  • Odpowiedz
@Herubin: Wychowuje dzieci bez boga i nie lubię im tłumaczyć dlaczego oni noszą tego ukrzyżowanego martwego pana na desce. To przestrzeń publiczna, powinna być wolna od wszelkich ideologii głoszących niezgodne z prawami człowieka treści.
  • Odpowiedz