Wpis z mikrobloga

Mirki ide sie #!$%@? z ziomkiem co mnie wozil. Dzieki wszystkim za pomoc. Najlepsze ze jutro kolejna inba moze #!$%@?, ale nie mam do tego juz sily by pisac Dobranoc !
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ jeszcze wcześniej #!$%@?, że będzie wszystko nagrywał czy zdjęcia wrzuci, a potem mówi że i tak nie uwierzą XD. No tak, bo teraz to zajebiście wiarygodna historia. A idz pan w #!$%@?, byle stulejarz z tagu magicala któremu sie nudzi w nocy
  • Odpowiedz
  • 0
@RedWizard Win7. W Viście logo start wystaje nieco ponad pasek i otwarte programy mają pełne nazwy na pasku. Chyba, że coś było modyfikowane, ale wątpię
  • Odpowiedz
@Adamus56: taka rada z własnego doświadczenia

jeżeli wasze rodziny były blisko to poinformuj o tym co się wydarzyło jak najszybciej ich bo różowe mają jakieś takie #!$%@? umysłowe, że do ostatniej chwili odwracają kota ogonem... będzie teraz próbować zrzucić całą winę na ciebie wśród swojej rodziny a to może wywołać kolejną falę hejtu na ciebie
  • Odpowiedz
  • 8
Przebudzilem sje... co za #!$%@? noc... 20 polaczen nieodebranych i z 20 sms do przeczytania. Znajomi, rodzina dowiaduja sie powoli o tym co sie wcziraj #!$%@?...
Kolejny dziwny dzien sie szykuje xD
A byla twardo w sms ze jest w ciazy ze mna i jak moglem matke swojego dziecja wygnac z mieszkania. No po prostu taki rak sms ze szok
  • Odpowiedz
@Adamus56: daj ss tego sms'a od niej bo juz ciezko wierzyc, serio zbyt wiele zwrotow akcji jak i to ze powiedzials ze typo z ubera ktorym jechal pisal do jej kolezanek, no ale skad ty moglbys wiedziec jak nie masz do niego kontaktu hehe
  • Odpowiedz
@Adamus56 olej te SMS i telefony od niej, odciales jej dobrobyt to będzie robić wszystko by tylko wrócić - za chwilę w akcie desperacji będzie mówić że to twoja wina gdyż byłeś daleko od niej, a ona potrzebowała uczuć ^^

Grunt to opanowanie. Najlepiej to zablokuj jej numer i odetnij się. Wybrała swoją drogę to niech teraz ma, a powrotu nie ma.

Będzie boleć na chwilę ale pomyśl, lepiej teraz niż
  • Odpowiedz
@Adamus56

@Arachnofob jej 2 bratow juz chce do mnie jechac mnie wyjasniac


Jeśli Ci grożą to nie przejmuj się tylko grzecznie poinformuj, że nie masz siły się użerać gdyż zostałeś po prostu zdradzony i zgłaszasz groźby na policję ;)
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Powiem Ci, że dużo argumentów przemawiało za tym, że to bait np. zdjęcie z młotkiem, autor każe odliczać jak już ma wyjawić prawdę od 100 do 0 XD, autor idzie się wysikać, a nagle zapala się światło w mieszkaniu i kierowca za niego pisze. Ale z drugiej strony pomyślałem, kto normalny tworzy zarzutkę kilka dni i siedzi do 3 w nocy, żeby trollować, jednak się myliłem, są tacy. =
  • Odpowiedz