Wpis z mikrobloga

Mirki ide sie #!$%@? z ziomkiem co mnie wozil. Dzieki wszystkim za pomoc. Najlepsze ze jutro kolejna inba moze #!$%@?, ale nie mam do tego juz sily by pisac Dobranoc !
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GiuseppeCalabrese: Ok, Ok różne są koleje losu. Ciebie zdradzała żona 10 lat (w to tez mógłbym nie uwierzyć, ze względu na to ze Jak przez 10 lat mogłeś się nie pokapowac) a jego może ten jeden raz i koleś był bystry i szybko zareagował i mu się udało. Ja nie mówię ze to bait, ale ze nie bait tez nie :) tego nie wiem. Ale trochę taka podręcznikowe zachowanie jej
  • Odpowiedz
@RatKing: No są pewne nieścisłości, ale jakbym ja pisał to aż tak nie skupial bym się na wzorcowej historyjce z każdym szczegółem, bo bym był w szoku i otumaniony samym faktem ze coś się takiego może stać. Nie wiem. Pozostawiam to... czekam na jakiś koniec :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Adamus56 byś #!$%@? dał jakieś zdjęcie z całej sytuacji, bo wiarygodności to u nikogo sobie nie budujesz. Logiki w tym co napisałeś też nie ma za bardzo
  • Odpowiedz
@koldinho: to brawo dla Ciebie, że łapiesz się na zarzutkę (choć przyznam, że ta jest misterna)
OP nie wrzucił nawet 1 screena, raz jest trzeźwy, raz pijany, nie zrobił ani jednego zdjęcia (on, który wszystko tak dokładnie opisywał)
  • Odpowiedz
@projaro: gdzie on napisał, że żona zdradzała go przez 10 lat? Z tych wszystkich wątków to chwilami najbardziej załamywała mnie „umiejetność” czytania ze zrozumieniem u niektórych. Jesteś tego przykładem.
  • Odpowiedz
@Adamus56: Trzymaj się kumplu. Owszem, ta suka okazała się strasznie perfidną, cyniczną, wyrachowaną suką, aczkolwiek może to i lepiej- jeszcze byś się ożenił, jeszcze wychowywał cudze dziecko, utrzymywał.

Na pewno ta nocna afera to przestroga dla wszystkich szmat, które robią w ch*ja mężów/chłopaków, że nie zna się dnia, ani godziny, gdy robiony w ch*ja może zapukać do drzwi.

Jako dopełnienie studium przypadku, wyciągnij zawartość z fb od gacha i ocenzurowaną
  • Odpowiedz
  • 2
I teraz wyobraźcie sobie ta sytuację:
1. macie wino, kolację itp, ale idziecie na miasto, nie wiem po co, wiedząc że ktoś może was zobaczyć i przylapać na klamstwie xD
2. Jesteście OPem, przeczuwacie, że wasz związek się właśnie rozpada, co nie przeszkadza wam zdawać na mirko relacji na bieżąco xD
3. Jezdzicie pół nocy, ale nie robicie nawet 1 foto na uwiarygodnienie historii, zdjęcia z samochodu, z domu, cokolwiek, ja bym
  • Odpowiedz