Wpis z mikrobloga

To zasługuje na oddzielny wpis, aby każdy był świadomy ryzyka. Jak widać @Amelcio dokładnie wie w co się ładuje, ale moim zdaniem reklamując masternody wprowadza ludzi w błąd.

@Amelcio ja nie mam problemu z twoją inwestycją bo to twoje pieniądze, ale posty piszesz tak że sporo osób może się złapać nie będąc świadomym ryzyka

A kto Ci każe kupować :) mastenode nie chodzi o rozwój :) to tak Tobie tylko mówię dla uświadomienia. Większość masternode jest tylko scamem. Nie znaczy to że nie dają zarobku i to nawet latami.

Dla mnie się liczy że codziennie wpływa mi od 200 do 550zł resztę mam w dupie.


A tutaj statystyki masternodów

#kryptowaluty
Pobierz d.....y - To zasługuje na oddzielny wpis, aby każdy był świadomy ryzyka. Jak widać @A...
źródło: comment_k4JIUJ0NObUbUsjGG6Etq8UbHq3EnUUP.jpg
  • 25
@dla_zabawy: Tak masz rację podobnie jak w kryptowalutach tych zwykłych tak i w masternode 90% z nich to porażka. Ja też mogę wybrać Tobie takie masternode które przynoszą tylko zyski. To jest kwestia które wybierzesz. Patrzę na tę listę i wybrałeś praktycznie najgorsze śmieci :) których palcem bym nie dotknął. nie dziwne ;)
@dla_zabawy: no jasne że z zyskiem. Ja kupiłem Masternode Ultranatum przy cenie dokładnie 3850 satoshi za 1 ULTRA. Ale co ważne kupiłem go z samego zysku z Masternode CAREBIT. ;) więc w sumie za darmo ;)
@dla_zabawy: Kupując teraz jest duża szansa że wyjdziesz z profitem. Dziennie minimum 200zł. Wydatek na MN ULTRA 2200zł. Więc 10 dni i masz zwrot.

Ale jak każe MN dzisiaj jest - a może przestać istnieć jak każde krypto za chwilę, jutro , za rok lub za 10 lat lub nigdy nie przestanie istnieć.
@dla_zabawy: Też mogę powiedzieć. Dlaczego Pawlo naganiał przy 20000 USD na BITCOIN i twierdził że nie będzie taniej. Także nie bądźmy hipokrytami. Jeden nagania na masternode inny na Bitcoin ktoś inny na tego shita IOTA a inny na wspaniałą technologię przyszłości jaką jest LISK xD
@Amelcio: Przeczytaj co napisałeś tutaj i porównaj co napisałeś w swoim poście

Tymczasem ja znalazłem na czas kryzysu ostoję spokoju i od dobrego prawie miesiąca - codziennie zamieniam zysk z masternode na BTC i od razu na PLN :)

A Wy dalej w kryzysie i mocnych zawidowaniach BTC - grajcie na tym mocno niepewnym rynku :)

Skorzystało już 9 Mirków. Koszt mojej pomocy zwraca się w góra 3 dni.


Dla mnie
no jasne że z zyskiem. Ja kupiłem Masternode Ultranatum przy cenie dokładnie 3850 satoshi za 1 ULTRA. Ale co ważne kupiłem go z samego zysku z Masternode CAREBIT. ;) więc w sumie za darmo ;)


@Amelcio: Dlatego napisałem że nie mam problemu z twoja inwestycją, ale z formą reklamowania tego jako idealnego środka na zarobek bez żadnego ryzyka
@dla_zabawy: @Amelcio: panowie ale #!$%@? o masternodach ma sens ? Wyciągasz do 5proc rocznie na czymś a to lata na kursie plus minus 50proc w miecha( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co przerabiałem to one nie mają sensu . W bill jest ok bo się w miarę trzyma ale w bear to więcej w miecha na wartości straci niż prze 10lat na nosach się wychaczy.
Dla mnie to naganiania i co innego niż jak @pawlo74 napisał że jego zdaniem taniej nie będzie


@dla_zabawy: ale co to mnie obchodzi co to znaczy to zdanie dla Ciebie. nie podoba Ci się to nie czytaj. Przecież ja nikomu nic nie sprzedaje. Każdy sam decyduje za siebie. Co to jakieś kółko? przedszkole?
panowie ale #!$%@? o masternodach ma sens ? Wyciągasz do 5proc rocznie na czymś a to lata na kursie plus minus 50proc w miecha( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WeselnyGiermek00: ja posiadam już bodajże 5ty masternode i na żadnym nie byłem stratny i każdy przyniósł mi zwrot wkładu plus profit SPORY
@dla_zabawy: A gdzie napisałem że to idealny środek na zarobek. W dupie mam że ktoś nie potrafi czytać. Na dole w blogu jasno napisałem: https://medium.com/@Amelcio/masternode-ultranatum-82fc89a35d68

Cytuję:
OSTRZEŻENIE:

Pamiętajcie jednak — że z tymi masternode to fajny zysk ( mi obecnie wlatuje codziennie 500zł które zamieniam na IOTA ) ale pamiętajcie jedno. Masternode jest fajne — ale te z największym ROI są z anonimowym zespołem- tak jak ULTRA, i z mapą drogową z dupy wziętą. Także
Wyciągasz do 5proc rocznie


@WeselnyGiermek00: xD :) 5 % rocznie? :) mój wkład w ULTRA: 1000 * 0.00004000 = 0,04 BTC z tego MN uzbierałem monety na postawienie drugiego MN. obecnie mam 2 MN ULTRA co przynosi mi już od tygodnia profit po od 200 - do 550zł codzienie każdego dnia to wymieniam na złotówki. Więc Twoje 5 % nie jest w moim przypadku prawdą.

Ale racja 90 % masternode to
Nie naganiamy na btc! Przy ATH bitcoina sam go zachwalałeś


@cyberpunkbtc: Przykro mi ale ja byłem całkowicie po za rynkiem krypto od września do grudnia. Więc nie było mnie podczas tej całej pompy. Do krypto wróciłem jakoś w lutym. Nie byłem w krypto bo wystarczył mi zysk z populusa.