Wpis z mikrobloga

Nieźle WK, dajecie ludziom rady jak mają ćwiczyć, uczycie techniki i prawidłowych ruchów a zapominacie o podstawach że to w większości przypadków zbyt duży ciężar powoduje kontuzje. Typ dobrał sobie za cel 100kg w OHP jakby to miało przenieść go w nowy rozdział życia. Ciągle te same błędy, nic go nie nauczyła poprzednia przerwa
#wk #warszawskikoks #mikrokoksy #silownia
Cutler777 - Nieźle WK, dajecie ludziom rady jak mają ćwiczyć, uczycie techniki i praw...

źródło: comment_wD93XWv813utWkKe3g0TZRRA87lDDD16.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@asurbanipal_: Jak widac za duzo, cala jego struktura nie jest gotowa na takie ciezary. Bo stety/niestety na dobrej androgenowej bombie wyniki blyskawicznie ida o te ~20% do gory, co nie znaczy ze sciegna, przyczepy i cala stabilizacja na tym nadazy. Jak sie popatrzy na niego jak nim telepalo to nic dziwnego ze cos trzasnelo. Jak tak telepie trzeba szybko wdrozyc cos co ta stabilizacje poprawi.
  • Odpowiedz
@bst: @kasroter: ja nie ogladam ich tworczosci na youtubie, nigdy nie ogladalem i sie nie interesowalem tylko wiem ze takie wk jest, dla mnie jak nie jezdzisz na zawody - czyli nie jest to twoja praca to branie koksu to idiotyzm no ale co kto lubi
  • Odpowiedz
@asurbanipal_: a ja szczerze zaluje ze wzialem tak pozno, zmarnowalem wiele lat trenujac na sucho. To bylo naprawde bez sensu. A i nie startuje i nie bede startowal :)
  • Odpowiedz