Wpis z mikrobloga

Miałem już różne dziwne akcje z klientami ale dziś rozłożył mnie na łopatki.
Dostałem paczkę pocztą.
Otwieram, w środku towar X i kartka.
Prosze o wymianę towaru X na towat Y lub ewentualnie zwrot pieniędzy na konto. Towar nieużywany.
Miłego dnia Klyjent.

Kombinuję o co chodzi. Żadnego dowodu zakupu. Szukam w programie, w mailach, w wysyłkach - nie ma takiego nazwiska. Może zamawiał przez kogoś.
Dzwonię zapytać.
Okazało się, że gość kupił towar X gdzieś tam. Ale nie chcieli mu zrobić zwrotu ani wymiany (kupił na firmę), więc postanowił wysłać towar do mnie, jako, że byłem drugim sklepem, który brał pod uwagę przy zakupie xD. A może ja się zlituję i mu to ogarnę xD

Jak tacy ludzie prowadzą działalność - nie wiem xD
Gość ulokował się na pierwszą pozycję w rankingu klient życia xD

#truestory #pracbaza #januszebiznesu #heheszki
  • 57
@niemamnaimiepszemek: Wyślij mu e-mailem wezwanie do wpłaty kosztów wysyłki na swój numer konta w terminie 7 dni od daty potwierdzenia odebrania emaila, pod rygorem oddania paczki na policję. Wszystko w temacie co możesz dla niego zrobić. Sporządz dokumentację fotograficzna nadania ale co najważniejsze sprawdź czy to co dostałeś działa zgodnie z instrukcją. Powodzenia
@niemamnaimiepszemek U mnie była sytuacja, że kobieta odesłała na reklamacje zasilacz... szkoda tylko, że wysłała puste pudełko, gdzie to zasilacza w środku nie było. Na początku oczywiście awantura, że wysłała, że chyba jaja sobie robimy... Ale niestety miała pecha, bo wysłała przesyłkę Pocztą Polską, gdzie widniała waga... Otrzymała oczywiście zdjęcia na e-maila ile waży puste pudełko i wszystko się zgadzało. Od tamtej pory zero kontaktu. xD
@niemamnaimiepszemek: To coś jak u mnie xD. Akurat ustawiałem komputer na sprzedaży i wbija jakiś typ, który chce jechać do sanatorium do aaa, mimo że firma nie ma nawet takiej miejscowości w ofercie xD. Mówię mu kulturalnie i między słowami żeby zrobił "ić pan stond", a ten dalej swoje "ALE MI POWIEDZIELI ZE JAK TU PRZYJDĘ TO POJADĘ DO SANATORIUM NP. DO GDAŃZGA :DDDD" i że ma dofinansowanie z jakiegoś #!$%@?