Wpis z mikrobloga

@tomatojuice: opisz dobrze sytuację i wyślij do Trojmiasto.pl - jak wrzucą to jako artykuł czytelnika albo coś w tym stylu i wyślą oficjalnego maila do Renomy w tej sprawie to sytuacja się pewnie sama rozwiąże - no chyba, że jest jakiś regulamin który mówi o tym, że nie można kupować biletu minute po wejściu - nie znam się na tym bo nawet nie mam smartfona xD
@foxbond: Po pierwsze napisałeś, że po przyjęciu jest "pozamiatane", a więc pleciesz bzdury. Po drugie jakby odmówił podpisania wezwania, to i tak musiałby to zrobić nieco później w asyście policji - czas na udowadnianie swoich racji jest na kolejnych etapach. Po trzecie jeśli reklamacja zostanie w pełni uznana, to @tomatojuice nie będzie musiał płacić opłaty manipulacyjnej. Po czwarte wcale nie ma pewności, czy reklamacja zostanie uznana.
@tomatojuice: kiedyś miałem podobną sytuację, kupowałem bilet równo z wejściem do pociągu (bo na niego biegłem) i gdy kanar chciał mi potem wcisnąć mandat bo niby kupiony w pociągu, to powiedziałem mu żeby #!$%@?ł i zajął się ludźmi, którzy faktycznie nie mają biletu. Coś tam pomędził ale nie dałem sobie wcisnąć. Przy czym ja, jak mówiłem kupowałem równo z wejściem - jeśli ty kupowałeś już w środku, to raczej pograne.
@KACPEEER: @Spiszka: Nie mając biletu można go sobie kupić na spokojnie w pierwszym wagonie (z ewentualną opłatą dodatkową w jakiś tam godzinach), więc to nie jest tak, że zawsze trzeba mieć bilet wcześniej.

@tomatojuice: Przeczytaj dokładnie regulamin tych biletów elektronicznych i pisz reklamacje, jeżeli wyjdzie że miałeś racje.

Swoją drogą, jak już ktoś zauważył - to nie jest mandat jak od policji, tylko opłata dodatkowa.