Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie już tą cala wojna między kierowcami a rowerzystami. Każden jeden zna lepiej prawo, każden jeden ma rację XD

A wystarczyłoby zachować na drodze zdrowy rozsądek i kulturę - zwolnić przy rowerze i ostrożnie wyminąć gdy jedziesz autem, nie w--------ć się na pełnej szybkości na przejazd gdy jedziesz rowerem - no po prostu zrozumieć innego użytkownika ruchu i jakoś się z nim dogadać nawet jeśli akurat w danej sytuacji popełnił błąd.

Ale nie - lepiej gurwa jak bydło w lesie XD jak zwierzęta w zagrodzie obsranej gównem XDD

KUURŁAAA ARTYKUŁ 1 USTAWY O CH#JU W D#PIE ROWERZYSTÓW MÓWI WYRAŹNIE ŻE ROWERZYSTA MA MIEĆ 20CM CH#JA W D#PIE!!!!

ŁEEEE J#BANI KIEROWCY NIE ZACHOWUJOM 20 METROWEGO ODSTĘPU

JA TO WŁONCZAM WYCIERACZKI PRZY PRZEJSCIACH DLA ROWEROW HEHEHEHE XDDD

NIE BENDE JEZDZIL PO BIEDACKICH SCIEZKACH GDY MOGE JECHAC ASFALTEM. JESTEM K#RWA KIMŚ MAM ROWER ZA 500ZL I REKAWICZKI ZA 400 KURŁA JESTEM KIMŚ KURŁA

ogarnijcie się biedaki xD mniej stresu w życiu zrobi wam i wszystkim dookoła dobrze xD

#niepopularnaopinia #rower #samochody #heheszki trochę #pasta
p.....k - Śmieszy mnie już tą cala wojna między kierowcami a rowerzystami. Każden jed...

źródło: comment_UhHfZJ3eIqO2nk8nb0PsgmPD6uHH9pjs.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest tez taki sztuczny konflikt jak przeciwne druzyny piłkarskie - do tego stopnia ze kibice obijają sobie mordy i maczetami tną. Ktoś kiedys pisal ze u niego w miejscowosci jest tylko jedna druzyna i sebki nie miały zadnego pretestu do zaczepek, więc co? Więc rzucają się sobie do gardeł mieszkańcy żółtego i zielonego bloku xd sztucznie wymyślony konflikt tak jak kierowcy - rowerzysci.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Po prostu brak kultury i te pojedyncze jednostki, które irytują. Jadę autem i denerwuje mnie trochę rowerzysta, którego nie mogę wyminąć, czy pieszy przebiegający mi przed autem, lub idący bez odblasków, jadę rowerem i wkurza mnie auto mijające mnie na 3 centymetry, czy pieszy na ścieżce, jestem pieszym i dostaję szewskiej pasji widząc auto przejeżdżające na czerwonym, gdy ja już jestem na pasach, czy rowerzysta który zapierdziela chodnikiem wprost
  • Odpowiedz