Wpis z mikrobloga

@czoko ktoś nosi krótkie spodenki to nie ma rigiczu i jest karynskiem? Fajna dedukcja.

Życie nie jest czarno białe, są ważniejsze rzeczy niż cellulit czy włosy na rękach, kobieta bez makijażu i zrobionych brwi to dalej kobieta, a cellulit czy rozstępy to nie jest powód do wstydu i zakrywania się. Dzisiaj jeszcze czytałam, że jak ktoś ma blade nogi to powinien je opalić albo chować. Wtf xD

Szkoda, że charakteru nie da
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: nie. Znów nie pojęłaś. Jak ktoś nosi za krótkie spodenki będąc opasłym człowiekiem, to świadczy o tym, że nie potrafi się ubrać. A nieumiejętność dobrania stroju do figury to domena karyn, owszem. Coś jeszcze burzy twój światopogląd?
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: Tak jak dbam o estetykę wnętrza, tak dbam o estetykę swego wyglądu (czyste ciuchy, czyste włosy, ubiór dopasowany do sylwetki). Nie mam idealnych nóg i serio jest miliard opcji ubioru takiego by te nogi ESTETYCZNIE pokazać i się nie gotować. A potem dziwić się, że w Polsce mamy taki deficyt estetyki przestrzeni publicznej, skoro pokazywanie mankamentów ciała jest modne, super i w ogóle "odpieprzcie się mam prawo nosić co chce!".
  • Odpowiedz
@ruszcz: do idealnych nóg mi bardzo daleko. Cudowne są przewiewne sukienki do kolan/za kolano/do ziemi. Dużo wygodniejsze niż szorty wpijające się w uda. Dodatkowo lniane spodnie robią robotę, serio.
  • Odpowiedz
@agataen ja mam bardzo ładne podobno nogi, więc mogę nosić co chce i co mi wygodnie. To co ubierasz to twój wybór i nikt ci nie dał prawa mówić komuś, że nie może nosić krótkich spodenek i ma się chować.

Taki tok myślenia jest podobny do zakładania burek, #!$%@? mnie mówienie innym, że mają coś co ci się nie podoba, i że mają to chować. Bo nic ci ani komukolwiek do tego.
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: jak ktoś nie lubi się myć i wsiada do komunikacji publicznej to też ok? No bo jak tak lubi, a mycie ogranicza jego wolność. Jak opasły Janusz wyjdzie w samych gaciach na ulicę to też ok, bo mu gorąco? Nie porównujmy lekkich defektów figury, krzywych nóg czy zębów do grubych nóg z cellulitem we wpijających się szortach....
  • Odpowiedz