Wpis z mikrobloga

mureczki gurwa powiedzcie mi co tu sie odjaniepawla xD
Mam z tymi #!$%@? z orange umowe na net do 10mb/s czy jakoś tak. Mieszkam na wsi wesołej wsi spokojnej. Kiedyś pobieranie było w granicach 500kB/s do 1000 może ciutke więcej, od jakiś może 2 lat chodził net jeszcze gorzej, pobieranie po 150-250kB/s można było uznać za sukces. Więcej niż 300 nie widziałem. Przed tymi burzami w weekend net mi sie wysrał, na liveboxie 2.0 ta czerwona kropka się świeciła jako brak synchronizacji. Zadzwoniłem po techników przyjechali dzisiaj, cośtam przy routerze porobili bo na początku strzelali że router spalony (bo już 2 wezwania na wsi do spalonych routerów mieli) ale jednak nie. Technik zrobił swoje czary mary i powiedział mi coś w stylu "no tera to panu na dodatek lepiej internet chodził będzie". No i #!$%@? faktycznie lepiej chodzi, przypomniało mi się że można na youtubie odpalić film w HD i się będzie ładował bez zacięć xD
Co tu się odjanpawliło w takim razie ? Czytałem kiedyś na pclabie chyba że jak się do tych #!$%@?ów dzwoniło że net słabo chodzi to jakoś priorytet załączali żeby klient się na chwile wypchał a potem prędkość z powrotem wracała do tej normalnej czyli #!$%@?. Prawda to ? Po jakim czasie moje internetowe eldorado się skończy xD?
#internet #siecikomputerowe #orange #orangecwel
Pobierz
źródło: comment_t2SD133tkMPahaSZqig4jk7jcsbvWr7P.jpg
  • 15
@MaddoxX1911: Ale u mnie cały czas było #!$%@?, noc czy rano bez znaczenia. Więcej niż 300 nie widziałem od jakiś 2 lat kiedy jak już pisałem kiedyś kiedyś po 1000 nawet miałem
Raczej nie kwestia tego że więcej osób podpieli bo jak mówiłem większość osób to emeryci xD a ludzie na dodatek telefony kasują stacjonarne. Warto podkreślić że brat obok ma światłowód a ja #!$%@? moge sie smakiem obejść conajwyżej bo
Pobierz
źródło: comment_Aj67K1a8w7V9moLnSARqZ8tDBaqVSdFZ.jpg
@Zerp: Aż tak się nie poniżam, podłączam sobie tela i po lte ściągam bo blisko nadajnik mam i #!$%@? pare razy lepiej niż stacjonarny. Netflix o dziwo lepiej działa niż te wszystkie cda itp
@MaddoxX1911: Na torrentach z w #!$%@? ilością seedów też po tyle pobierał przed tym przyjściem techników gdzie na lte telefoniastym po więcej ciągnie. 2 lata po prostu #!$%@? działał i teraz jakby działa tak jak kiedyś przed tymi dwoma laty działał xD
Ale masło maślane troche
@Zerp: A na #!$%@? jak mam stacjonarny. Jakaś burza czy dziki #!$%@? muj wyskoczy i dupa se w ceesika nie bede mogl pograć bo ping jeszcze bardziej z dupy bedzie gdzie na stacjonarnym było #!$%@? ale stabilnie xD
Z 4 lata mialem te bezprzewodowe i dziękuje bardzo nigdy #!$%@? więcej