Wpis z mikrobloga

Zacząłem bawić się cheat enginem, tak się podjarałem tematem, że nie przespałem wczorajszej nocy szukając pointerów do metina(gierka MMORPG) xD Ale natknąłem się na problemy, na spokojnie znalazłem min. pointer koordynatów X, ale jak szukam w ogóle adresu odpowiedzialnego za koordynat Y to zostają mi ze 3 adresy które ewidentnie przyjmują wartości wysokości na mapie, ale w żaden sposób nie działa na nie blokowanie/zmiana w przeciwieństwie do wartości X po których mogę się na spokojnie teleportować. Wybieram sobie kulturalnie typ danych "Float" i zaczynając od "unknown initial value" chodzę po mapie i szukam zwiększonych/zmniejszonych wartości.
Co się robi w takich sytuacjach? Bo osobiście nie mam pomysłu co dalej robić, a mam mega zajawkę na napisanie swojego własnego bota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrMagK2
#kiciochpyta #programowanie #someya #reverseengineering #cheatengine #metin2
  • 6
@ZjemCiNoge: @AwizisieAkat: TeleportHack działa, ale ale najlepszy jest na małe wartości, zwykle robią je w oknach z możliwościami "UP, DOWN, LEFT, RIGHT", tak jak w przypadku gdy za duży speed walniesz, będziesz tepany do tyłu.
Na someya był ostatnio hack by Cycu, powinien dalej działać, niestety płatny ale ma bardzo fajne opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wg. mnie najfajniejsza to waithack na łuk, rozwalasz wszystko w