Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MarianAlkoholik Masz rację, ale wtedy miałem świeże wspomnienie wyglądu z momentu pobytu w szpitalu i diagnozy cukrzycy - w momencie przyjęcia ważyłem 58kg. Sylwetka z jaką zaczynałem, choć już nie aż tak groteskowa, nie różniła się dla mnie wystarczająco, aby to wrażenie zatrzeć.
@Arintor: Prawie zawsze był to split: na początku na 3 dni ( klatka-biceps; plecy-triceps;nogi-brzuch) , potem na 4 dni (klatka-triceps; plecy-przedramiona; barki-biceps; nogi-brzuch). W zestawach od czasu do czasu zamieniałem ćwiczenia, by mięśnie były poddawane innym bodźcom, samych połączeń partii nie zmieniałem. Obecnie ćwiczę w splicie na 3 dni: push-pull + oddzielny dzień na nogi - poza tym każdego dnia kilka ćwiczeń na brzuch.
@wwwp5: Pytanie zadane w odpowiednim momencie - akurat jestem na drugim cyklu :) . Pamiętam że przy pierwszym miałem wiele wątpliwości, wiele źródeł w internecie podaje, że używanie kreatyny dodatkowo obciąża nerki - dla kogoś, kto już jest jeden organ w plecy, stracenie następnego mogłoby być katastrofą. Osobiście odebrałem wrażenie, że wpływ kreatyny nie jest aż taki wielki i spróbuję. Nie mogę odpowiedzieć za swoje nerki, ale nie zauważyłem zmian w